Kosova Üniversitesinde Hukuk Fakültesi

Kosova Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Kosova Üniversitesi Hukuk Fakültesi ; Kendini hukuk alanında görmek isteyen öğrenciler için ulaşılması ve erişilmesi zor almayan yurtdışı eğitiminde Kosova Üniversitesinde Hukuk Fakültesi kontenjanları şimdiden açmıştır. Ülkede en yüksek kayıt alan Priştine Universum Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümünde okumak istiyorsanız önceden kayıtlarınızı Eurostar yurtdışı danışmanlık eğitim merkezlerimizde yapabilirsiniz. Dünyada en iyi bilinen gerçek mezunlar olarak hukukçular tanınmaktadır. Avrupa ülkelerinde oldukça prestijli bir yeri olan hâkimler ve savcılar en iyi üniversiteler de yetiştirilmelidir. Hak ve hukuk kapsamında vicdanı görmeden yapılacak olan bu meslekte kişiler suçlu olanları öncelikle tecrübeleri ile bilebilmelidir. Avukatlar için delil toplayarak elde edecekleri başarılarda bu delillerin nasıl toplanacağına dair akıl yürütmeleri aldıkları eğitimlerle birlikte gelmektedir. Kosova üniversiteleri bu gerçekliği ortaya çıkarmak için öğrencilerini en iyi şekilde yönlendirmektedir.

Türkiye’de okuyan öğrenciler için Avrupa statüsünde eğitim veren Priştine Universum Üniversitesi ülkemize yakın olması nedeniyle ve üniversitelerin ücretlerindeki uygunluk sebebiyle çok fazla talep görmektedir. Hukuk alanında yapacağınız eğitimler de 4 yıllık olarak seçilen üniversiteler bazen hazırlık bölümleri ile 5 yıla uzatılabilir. Okulun ücretinde artı olarak göreceğiniz hazırlık sınıfları maliyeti düşük olarak gösterilmektedir. Hazırlık okuma nedeni öğrencilerin yabancı dil ile eğitim almak istemidir.  Tabii Sadece Türkiye’den öğrenci almadığı için İngilizce ders planlamaları da yapmak zorundadır.

Kosova Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ücreti Ve Harcı Ne Kadardır

Bütün bilinen fakülteleri karşılaştırarak vereceğiniz karar neticesinde en uygun fiyatı Kosova üniversiteleri göstermektedir. İyi iyi bir eğitimde yurtdışında alsanız tabiki de ekonomik olarak bütçenizi zorlayacak ödemeler yapacaksınızdır. Ancak diğer ülkelere nazaran daha uygun fiyatlar sunan Kosova üniversiteleri Türkiye ve Kosovanın’da eğitim planı içerisindeki anlaşmalarla farklılıklar göstermektedir. Türkiye’de özel bir üniversitede eğitim almak yerine yurtdışında daha kaliteli bir eğitim almak geleceğiniz için performansı yüksek bir bilgi birikimi olacaktır. Vize işlemlerinde öğrenci giriş çıkışlarında yurtlarda ve en önemlisi de arkadaşlıklar da sıkıntı çekmeyeceksiniz. Kosova’da halkında öğrencilere değer vermesiyle güvenilir bir şekilde okuyabilirsiniz. Eurostar danışmanlıkları olarak her türlü imkânı öğrencilerin göz önünde bulundurmaktayız. Firmamız yılların getirdiği birikimlerle hangi öğrencinin ne isteyebileceğini bölümlerin masraflarını karşılayıp karşılayamayacağını ve gerçekten eğitim için gidip gitmeyeceğini görebiliriz. Kosova Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde harçlar düşük miktarlarda gösterilmektedir. Ancak her yıl fiyatların değişmesi nedeniyle harçlar konusundaki bilginizi en yakın Eurostar danışmanlık merkezinden alabilirsiniz.  Euro para birimini kullanan Kosova yıllık ücretleri ne buna bağlı olarak da yükseltebilir veya düşürebilir. Bu yüzden önce bu konuda bilgi alarak kararınızı vermeniz uygun olacaktır. Priştine Universum Üniversitesi her yıl üniversitenin kendine ait özel sitesinde de yayınladığı ücretleri ve bölümleri için öğrencilerin takipte kalmasını istemektedir. Bu sitelerde kontenjan boşlukları da yansıtılmaktadır.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!