kosova riinvest üniversitesi

Riinvest Üniversitesi

o Dünya üzerinde birçok üniversite ile işbirliği içinde olan Riinvest Üniversitesi öğrencilere sunduğu kaliteli eğitimle, Kosova’da ön plana çıkan üniversiteler arasındadır. Profesyonel akademik kadrosuyla uluslararası bir eğitim anlayışı benimsemiştir. Üniversitenin öğrencilerine verdiği diploma ise birçok ülkede geçerlidir.

Kosova’nın gelişmekte olan bir ülke olduğunu biliyoruz. Bu süreçte eğitim alanında yapmış olduğu yeniliklerle eğitim anlayışı Avrupa standartlarına çıkmıştır. Riinvest Üniversitesi de bu eğitim anlayışını en iyi şekilde yansıtan üniversitelerden bir tanesidir. Üniversite öğrencilerine birçok imkan sunmaktadır.

Riinvest Üniversitesi Yüksek Lisans Programları

Yüksek Lisans
İş ve Ekonomi Analizi
Yönetim
Banka ve Finans
Veritabanı ve Ağ Bilimi
Mobil Programlama
Siber Güvenlik

Üniversitenin Kampüs Ortamı

Büyük bir kampüse sahip olan Üniversite bünyesinde spor salonları, yurtlar, kütüphane, yemekhane, sağlık birimi gibi birçok yapıyı bulundurmaktadır. Riinvest Üniversitesi farklı ödeme seçenekleri ile de öğrencilere kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca diğer özel üniversitelere kıyasla Riinvest Üniversitesinin eğitim ücreti oldukça makuldür. Üniversitenin öğrencilere sunmuş olduğu burs imkânı da, öğrencilerin bu üniversiteyi tercih etme nedenleri arasındadır. Üniversitenin eğitim programına bakacak olursak, vermiş olduğu lisans, master ve doktora derecelerindeki akademik birimler şunlardır: iş hukuku, bankacılık ve finans, ekonomi bilimi, yönetim ve yazılım mühendisliğidir.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Ülke bu konuda oldukça cazip fiyatların bulunması ile kişiler için bir sıkıntı yaratmaz. Yurt ve evleri son derece uygun fiyatlı ve aynı zamanda rahat, konforlu ve temizdir.

Kosova Üniversiteleri taban puanları olmadığı için puansız sınav şartı olmadan başvurabilirsiniz. Ön bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Yurt dışında eğitim almak isteyenlerin Kosova’yı gözden kaçırmamaları gerekmektedir. Kosova’nın sahip olduğu tarihi kültürü ve Türk kültürüne olan benzerliği, Türkiye’den gidecek öğrenciler için olumlu bir durum yaratacaktır. Böylelikle giden Türk öğrencilerin geçirecekleri uyum süreci çok daha kolay olacaktır. Eğer kaliteli bir eğitim almak istiyorsanız, Riinvest Üniversitesiyle mutlaka iletişime geçmelisiniz.

 

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!