Kosova Üniversiteleri Tıp Fakültesi

Kosova Üniversiteleri Tıp Fakültesi

Tıp fakültesi eğitimi almak için mutlaka ülkemizdeki tıp fakültelerini tercih etmek zorunluluğunda değilsiniz. Bunun yerine yurtdışında eğitim seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Yurtdışındaki en seçkin ve uygun eğitim seçeneklerini sizlere sunan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, Kosova Üniversiteleri tıp fakültesi eğitimlerini değerlendirmenizi önermekteyiz.

Kosova Cumhuriyeti genç bir ülkedir ancak, eğitim bakımından son derece oturmuş bir yapısı bulunmaktadır. Ülkede seçkin üniversiteler Avrupa kriterlerinde eğitim vermekte olup, standartlarını emin adımlarla yükseltmektedir. Bu kurumların başında ülkenin başkentinde bulunan Priştine Universum Üniversiteleri gelmektedir. Bu ülkede eğitim almak vermek isteyen öğrencilerimizin öncelikle Universum Üniversitesi’ni incelemesini önermekteyiz. Bunun için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şubelerimizden, internet sitemizden ve çağrı merkezimizden iletişime geçebilirsini.

Kosova Üniversiteleri tıp fakültesi eğitimleri bakımından size en yüksek kriterde eğitimi verecek kurum Universum üniversitesi’dir. Başkentin en seçkin noktalarından birinde bulunmaktadır ve üniversitenin iki kampusu bulunmaktadır. Kampus içinde modern laboratuarlar dahil olmak üzere, gelişmiş çalışma alanları, inceleme alanları, kütüphaneler ve diğer alanlar bulunmaktadır.

Tıp fakültesi eğitimi almak için en özenli kurumlardan biri olan üniversitede öğrencilerimize her zaman seçkin yer ayrıldığını belirtelim. Ülkemizden gelen hocaların da derslere katıldıklarını belirtelim. Tıp eğitimini hem teorik anlamda, hem de meslek pratikleri bakımından alabilirsiniz. Uluslar arası eğitim alma fırsatını kaçırmamalısınız. Öte yandan, ülkemizde ve AB ülkelerinde tanınan diplomalarınızla bir hekim olarak güvenle kariyer basamaklarınızı çıkacaksınız.

Kosova Üniversiteleri tıp fakültesi eğitimleri, ülkemizdeki fakültelere, özellikle özel üniversitelerin tıp fakülteleri ile kıyaslandığında, son derece uygun rakamlardadır. Bu size eğitim kalitesinin düşük olduğu izlenimini kesinlikle vermesin.

Ülke genel anlamda, ülkemize oranla ekonomik olan, geçim giderleri bakımından ortalama rakamlarda olan bir ekonomiye sahiptir. Okulun tıp fakültesi başta olmak üzere, rakamlarının sizi zorlamaması son derece önemli bir avantajdır.

İki taksitle, sömestre başlarında ödemelerinizi yapabilirsiniz. Gerçekten özenli tıp eğitimi alacağınız bu eğitim fırsatını kaçırmamalısınız. Tamamen sınavsız olarak kabul edileceğiniz bu okulda en güzel yıllarınızı yaşayacaksınız. Seçkin hocalardan, oturmuş bir altyapı ve modern uygulamalarla eğitim alma şansını yakalayacaksınız.

Tıp fakültesi diplomanızı aldıktan sonra ülkemizde kariyerinize başlayabilirsiniz. Universum üniversiteleri YÖK yani yüksek öğrenim kurumumuz tarafından tanınmaktadır.

Ülkemizde çiçeği burnunda bir hekim olarak, kamu alanında ya da özel sektörde seçeceğiniz şekilde kariyerinizi başlatabilirsiniz. AB ülkelerinde geçerli olan diplomaların size son derece önemli avantajlar sunacağını da belirtelim. Buna göre, bir Avrupa Üniversitesi olan Universum üniversitesinden alacağınız diplomalarınız size Avrupa ülkelerinde de hekim olarak çalışma şansı sunacaktır. Bu da elbette son derece avantajlıdır. Belki de tıp fakültesinde lisans eğitiminizden sonra, ileri eğitimler almak isteyeceksiniz. Bunu da yüksek lisans ve doktora eğitimleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Harika eğitim olanaklarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!