Kosova Üniversiteleri Kayıt

Kosova Üniversiteleri Kayıt

Kosova Üniversiteleri arasında bir yıldız gibi parlayan Priştine Universum Üniversitesi, sizi geleceğe hazırlayacak en önemli yüksek eğitim kurumudur. Türk öğrencilerimiz için Kosova Üniversiteleri, ve özellikle Universum üniversitesi gerçekten çok avantajlıdır. Kosova, ekonomik anlamda iyi seçenekler sunan, özellikle öğrenci ailelerini asla zorlamayan, aynı zamanda genç nüfusu olan bir ülkedir. Tertemiz şehirleri, batıya bakan, aynı zamanda geleneklerini de koruyan yüzü ile dikkat çeken bir ülkedir. Bu nedenle, ailelerimiz evlatlarını rahatlıkla bu ülkeye, eğitim almaları için çocuklarını gönderebilirler. Başkentin gözde eğitim kurumu Universum Üniversitesi’nde çok sayıda öğrencimiz, memnun şekilde eğitim almaktadır. Kosova üniversiteleri kayıt açısından öğrencilerimizi kesinlikle zorlamaz.

Üniversitelere Kolay Kayıt

Kosova Üniversiteleri kayıt noktasında, öğrencilerimiz için çeşitli avantajlar sunmaktadır. Buna göre, başta Universum Üniversitesi, öğrencilerimizi tamamen sınavsız şekilde kabul etmektedir. Ne bir sınav şartı, ne de puan sistemi ya da uygulaması söz konusu değildir. Bu özellik, gençlerimiz için son derece caziptir. İşlerini kolaylaştırmaktadır. Sınav şartı olmadan, sadece lise diplomanızla Universum üniversitesi gibi seçkin bir kurumda öğrenci olabilirsiniz. Kosova üniversiteleri kayıt olanakları için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şubelerimizden bilgi ve destek alabilirsiniz. Kayıt ve kontenjan işlemleri başta olmak üzere, size her konuda yardımcı olmaya hazırız. Universum üniversitesinde Türk öğrencilerimiz için özel kontenjan bulunmaktadır. Kayıt dönemlerinde, sizden istenen belgeleri hazırlayacak kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Bu noktada size yardımcı olacağımıza emin olunuz.

Kayıt dönemlerinde, lise diplomanız ve istenecek belgeleri ibraz etmeniz kesinlikle zor olmayacaktır. Danışmanlarımız her adımda yanınızda olacaktır. Harç rakamları de gerçekten ekonomiktir. Öğrencilerimiz zorlanmadan, peşin ya da her iki sömestre başında olmak üzere iki taksitle zaten son derece uygun rakamlar olan harçlarını ödeyebilirler. Genel anlamda, bir üniversite öğrencisi de üniversitede ve Priştine’de zorlanmaz. Yeme içme, ulaşım, barınma, ısınma gibi giderler gerçekten ekonomik rakamlarda seyretmektedir.

Bir Avrupa üniversitesi olan, Priştine Universum üniversitesi’nde öğrenci olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Üstelik sadece lise diplomanızla ve sınav şartı olmadan. Mavi diplomanızla AB ülkelerinde çalışabilirsiniz. Ülkemizde tanınan diplomalarınızla istediğiniz şekilde kariyer basamaklarına başlayabilirsiniz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!