Kosova Üniversiteleri Bölümleri

Kosova Üniversiteleri Bölümleri

Kosova üniversiteleri bölümleri, ülkemiz gibi birçok meslek dalında eğitim veren fakültelerden oluşmaktadır. Buna bağlı olarak, öğrencilerimiz hayalini kurdukları mesleklerin eğitimlerini de Priştine Universum Üniversitesi’nde alabilirler. Kosova Üniversiteleri, Türk öğrencilerin üniversite eğitimlerini almaları için kesinlikle muhteşem bir fırsattır. Bunların arasında, ülkenin en gelişmiş şehri olan, aynı zamanda, başkent, Priştine’de bulunan Priştine Universum Üniversitesi gelmektedir. Bu okul, 2000’li yılların başlarından itibaren ülkenin eğitim sistemine son derece önemli katkıları olmuştur. 2005 yılında, ilk olarak kolej olarak eğitim hayatına başlamıştır. Bundan sonra, ilerleyen yıllarda, kapsam gelişmiş ve son derece başarılı bir üniversite olmuştur.

Sınavsız Üniversite Bölümleri

Kosova üniversiteleri bölümleri sınavsız olarak Türk öğrencileri beklemektedir. Sadece lise diplomanızla, son derece kaliteli ve elit bir üniversite olan, uluslararası noktada geçerliliği olan Universum Üniversitesi’nde öğrenci olma şansını yakalayabilirsiniz.

Meslek lisesi, Anadolu lisesi, düz lise gibi lise türü kapsamında bir fark olmadan, lise diplomanızla kayıt başvurularınızı yapabilirsiniz. Kayıt kontenjanlarından yararlanmak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde, sizlere profesyonel öğrenci danışmanlarımız en sağlıklı hizmeti ve yardımı sunacaktır. Priştine Universum Üniversiteleri öğrencilerimiz için özel kontenjan ayırmaktadır. Uygun harç rakamları ile ödemelerinizi zorlanmadan yapabilirsiniz. Kosova Üniversiteleri bölümleri olarak Hukuk fakültesi, inşaat fakültesi, mimarlık fakültesi bölümlerinde öğrencilerimiz için eğitim İngilizcedir. Ülkemizden seçkin hocalarımız da derslere girmektedir.

Priştine Universum Üniversitesi bölümleri olarak işletme yönetimi bölümü, bankacılık ve finans bölümü, pazarlama ile halkla ilişkiler bölümü, uluslararası ilişkiler bölümü, kamu yönetimi bölümü, Avrupa çalışmaları bölümü, bilgisayar bilimleri bölümü, bilgi ve yönetim sistemleri bölümü şeklinde tercihlerinizi beklemektedir. Üniversitenin bölümlerinde, seçkin eğitmen kadrosu eşliğinde, son derece başarılı bir eğitim sistemi uygulanmaktadır. Az kişilik sınıflarda derslerin teorik eğitimi verildikten sonra aynı zamanda modern laboratuarlarda ve çalışma alanlarında pratik eğitim de verilmektedir. Mezun olduğunuzda alacağınız diplomalarınız size son derece güvenli şekilde geleceğe taşıyacaktır. Bunun nedeni, Universum Üniversitesi diplomalarının ülkemizde tanınmasıdır. Mezun gençler ülkemizde birçok alanda çalışma imkanını yakalayabilirler.

Avrupa Birliği üniversitelerinden biri olan Universum Üniversitesi, aynı zamanda Bologna kriterlerine uygun bir yüksek eğitim kurumudur. Üniversite mezunlarına AB ülkelerinde geçerli bir mavi diploma vermektedir. Avrupa Ülkelerinde çalışma alanları yakalayabilirsiniz. Gençlerimiz için son derece geniş çalışma alanlarının olduğu, kaliteli bir meslek eğitimi sunan okul için planlarınızı mutlaka yapmalısınız. Buna göre, hemen bürolarımızdan, sitemizden ya da çağrı merkezimizden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Kosova ülkemizle kültürü ve gelenekleri son derece yakın, kardeş ülkedir. Gençlerimiz farklı bir kültürde bulunmayacaklarından, yabancılık çekmeden yıllarını geçirmektedir. Öte yandan, Kosova İnsanı, sıcak ve Türk Halkını çok seven bir halktır. Kaldı ki, nüfusun önemli kısmı Türklerden oluşmaktadır.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!