Kosova Üniversiteleri Mimarlık

Kosova Üniversiteleri Mimarlık

Mimarlık hem ülkemizde, hem de uluslararası anlamda çalışma alanları olan, son derece geçerli bir meslektir. Meslek eğitiminden öte, mimarlık bir sanattır aynı zamanda. Sevilerek yapılacak, son derece önemli bir meslektir. Mimarlık eğitimi ülkemizde son derece kaliteli şekilde alınabilir, ayrıca yurtdışında mimarlık eğitimi almak da mümkündür. Bu konuda birçok yurtdışı eğitim seçeneği olabilir. Kosova Üniversiteleri mimarlık eğitimi noktasında Türk gençlerine son derece önemli avantajlar sunmaktadır. Kosova Üniversiteleri, başta ülkenin parmakla gösterilen eğitim kurumu Priştine Universum üniversitesi olmak üzere, Türkiye’den öğrencilerimizi sınavsız olarak kabul etmektedir. Sınav şartı olmadığı gibi, taban puan şartı da bulunmamaktadır. Not ortalaması gibi bir esas da söz konusu değildir.

İngilizce Mimarlık

Priştine Universum üniversitesi başta olmak üzere, Kosova Üniversiteleri mimarlık fakültesi şartları öğrencilerimiz için son derece uygundur. Düşünün, Avrupa’nın giderek en seçkin olan eğitim kurumlarından birinde, Priştine Universum Üniversitesi’nde mimarlık gibi özel eğitimi alma şansını yakalayacaksınız. Üstelik, 2012 yılından bu yana üniversite olarak eğitim veren bu kurumda öğrencilerimiz son derece avantajlı eğitime tabi tutulmaktadır. Öğrencilerimiz mimarlık fakültesinde İngilizce eğitim almaktadır. Ülkemizdeki mimarlık fakültelerinde olan dersleri bu fakültede alacaksınız. Türkiye’den hocaların da derslere katıldığını belirtelim. Ayrıca, mimarlık fakültesi başta olmak üzere, fakültelerde Kosova’nın en seçkin akademik kadrosu eğitim vermektedir. Genel anlamda, üniversite bünyesinde çalışan elemanların kalitesinden ve sizinle yakından ilgileneceğinden emin olabilirsiniz.

Kosova üniversiteleri mimarlık eğitimi alacağınız en önemli okullardır. Priştine Universum Üniversitesi, geleneksel eğitim yöntemlerinin modern metotlarla harmanlandığı, kalitesi son derece yüksek bir mimarlık eğitim sistemine sahiptir. Bu fakülteden kariyer yapmaya gerçekten hazır bir mimar olarak mezun olacaksınız. Hem teorik anlamda, hem de pratik anlamda mimarlık eğitimini alacaksınız. Ülkemizde tanınan diplomalarınızla, istediğiniz alanda çalışabilirsiniz. Bir mimar olarak kendi mimarlık ofisinizi açabilirsiniz. Kamu sektöründe ya da özel sektörde çalışabilirsiniz. Yurtdışında üniversite seçimi yaparken kesinlikle dikkat edilmesi gereken nokta, diplomaların ülkemizde tanınmasıdır. Universum üniversitesi mimarlık bölümü bu kritere uygun bir fakültedir. Ülkemizde tanınan diplomalarınız ile bir Türkiye’de mimarlık fakültesinden mezun ile hiçbir farkınız olmayacaktır.

Avrupa Birliği yüksek öğrenim kriterlerine uygun eğitim sunan Universum Üniversitesi, öğrencilerin AB kriterlerine uygun eğitim almalarını sağlar. Buna elbette mimarlık eğitimi de dahildir. Hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumları olarak şubelerimize başvurarak, bu seçkin okulda ve güzel şehirde eğitim almak için harekete geçebilirsiniz. Mutlaka bu seçkin kurum hakkında bilgi edinmelisiniz. Ofislerimiz, çağrı merkezimiz ve internet sitemiz üzerinden her zaman iletişime geçebilirsiniz. Gerçekten özenli ve seçkin bir mimarlık fakültesi istiyorsanız, sizi sınavsız olarak kabul edecek ve elit bir eğitim almanızı sağlayacak bu okulu seçmelisiniz.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!