Kosova Eğitim Danışmanlığı

Kosova Eğitim Danışmanlığı

Kosova Üniversiteleri öğrencilerimize kapılarını sonuna kadar aralamaktadır. Ülkemizde üniversite hayallerinizi sınav sistemine tabi tutmanıza hiç gerek yok. Ülkemiz şartları için sınav sistemimiz olması gerekendir, ancak değerli gençlerimiz, unutmayınız ki her ülkede sınav şartı bulunmamaktadır.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak gençlerimizin yurtdışı üniversite hayallerini en uygun şekilde harekete geçirmek için hizmet sunmaktayız. Yurtdışında eğitim görmek için mutlaka ABD ya da İngiltere gibi sizi maddi anlamda inanılmaz zorlayacak ülkeleri tercih etmek durumunda değilsiniz. Ülkemize daha yakın coğrafyalarda, son derece seçkin eğitim kurumları olan ülkeleri tercih edebilirsiniz. Kosova Cumhuriyeti bu noktada, avantajlı fırsatları ile dikkat çekmektedir. Kosova Üniversitelerinde eğitim gören birçok gencimiz bulunmaktadır.

Kosova Cumhuriyeti seçkin yüksek eğitim kurumları ile dikkat çekmektedir. Bunların başında ise başkent Priştine’de bulunan Priştine Universum Üniversitesi gelmektedir. Priştine Universum üniversitesi 2012 yılından bu yana üniversite statüsünde eğitim vermektedir. Kosova eğitim danışmanlığı olarak, her zaman hizmetinizde olduğumuzu belirtelim. Kosova eğitim danışmanlığı Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak yılların tecrübesi ile sizlerleyiz. Amacımız, gençlerimizin yurtdışında, uygun ve avantajlı şartlarda, ekonomik olanaklardan da yararlanmak için fırsatları yakalayarak en seçkin eğitimleri sunmaktır. Bu noktada, başta Priştine Universum Üniversitesi olmak üzere Kosova Üniversiteleri’ni tercih etmenizi önermekteyiz. Kosova, ekonomik anlamda ideal bir öğrenci ülkesidir ve Priştine tam bir öğrenci kentidir. Priştine Universum üniversitesi ise gençlerimizin memnun şekilde eğitim alacakları en önemli kurumdur.

Uzman Eğitim Danışmanlığı

Priştine Universum üniversitesi, tüm bölümlerine öğrencilerimizi sınavsız olarak kabul etmektedir. Öğrencilerimiz, lise diplomaları ve istenen birtakım belgeleri hazırlayarak kayıt için başvurularını yapabilirler. Kosova eğitim danışmanlığı bünyesinde, kayıt tarihleri, kayıt kontenjanları, kayıt için istenen belgeler ve tüm bilgiler size sunulacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgileri alarak, uzmanlarımızdan görüş de alarak en doğru kararı verebileceksiniz. Öte yandan, kayıt kontenjan tarihleri içinde kayıt başvurularınız noktasında gerekli destek ve yardımı da profesyonel öğrenci danışmanlarımızdan alacaksınız. Konaklama konusunda danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Priştine’de yurt ve diğer konaklama bilgileri ile yer ayarlanması konusunda danışmanlarımız sizlere yardımcı olacaktır. Harç ödemeleri, okul ücretleri bilgileri ve diğer maddi konularda da sizinle olacağız.

Eğitim yıllarınız boyunca da danışmanlarımız sizinle olacaktır. Bu şekilde, kendinizi asla yalnız hissetmeyeceksiniz. Priştine Universum Üniversitesi, sosyal anlamda öğrencilerle iletişimi son derece kuvvetli bir kurumdur. Öğrencilerin her türlü sorunlarında yardımcı olunmaktadır. Hem derslerin verilmesinde, hem de öğrencilerin yaşamlarında bu ilgi söz konusudur. Kampus genelinde, sıcak ve samimi bir ortam bulacaksınız. Birçok ülkeden gençlerle iletişim kurma, arkadaş olma imkanını yakalayacaksınız. Az kişilik sınıflarda, kendinizi mükemmel şekilde ifade etme fırsatını bularak eğitim alacaksınız. Bu noktada bilmeniz gereken önemli bir detay ise diplomalarınızın ülkemizde ve Avrupa ülkelerinde tanınacak olmasıdır. Ülkemizde tanınan diplomalarınızla kamu alanında ya da özel sektörde çalışabilirsiniz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!