Kosova Üniversitesi Forum

Kosova Üniversitesi Forum

Kosova öğrencilerimizin avantajlı şekilde eğitim alabilecekleri, gerçekten öğrencilerimizin tercih ettikleri ve bunda da haklı oldukları eğitim olanakları sunmaktadır. Kosova Cumhuriyeti Balkanlar coğrafyasının genç ve dinamik cumhuriyetlerinden biridir. Gelişmeye açık ülke, geleceğe umutla bakmaktadır. Kosova eğitim sistemi açısından gelişmiştir ve gelişmeye de devam etmektedir. Öte yandan, başkent başta olmak üzere birçok şehrinde seçkin üniversiteler bulunmaktadır. Bunların başında, başkent Priştine’de bulunan üniversiteler gelmektedir. 2005 yılından bu yana eğitim hayatında olan Priştine Universum üniversitesi ise öğrencilerimizin en tercih ettikleri okuldur.

Kosova Üniversiteleri Sosyal Medya

Kosova Üniversitesi forum sayfalarında öğrencilerin bu üniversite hakkında görüşlerini her zaman bulmak mümkündür. Başta Priştine Universum Üniversitesi olmak üzere, Kosova Üniversiteleri öğrencilerin internet ortamında etkin şekilde yer almalarını önemsemektedir. Kosova üniversitesi forum siteleri ve sosyal medya kullanımları açısından gelişmiş bir altyapıya sahiptir. Universum Üniversitesi facebook, twitter, instagram gibi sosyal medya hesaplarını etkin olarak kullanmaktadır. Ayrıca, gelişmiş bir internet sitesi bulunmaktadır. Öğrencilerin forum sitesinde de etkin olarak yer almaları sağlanır. Bu şekilde, üniversitede eğitim gören öğrencilerin kendilerini aileden hissetmeleri, üniversitenin bir parçası olarak görmeleri söz konusu olur. Kosova üniversitesi forum sayfalarında öğrencilerin aktiviteleri geniş şekilde yer almaktadır. Etkinlikler, konferanslar, geziler ve seminer programları online olarak incelenebilir. Ayrıca, akademik kadrodan yazılar, öğrencilerin etkinlikleri ve yaşadıklarına ilişkin fotoğrafları, birçok konuda bilgiler ve tabi görüşler yer almaktadır.

Priştine Universum Üniversitesi, başkentin en beğenilen yüksek eğitim kurumlarından biridir. Üniversite bir kolej olarak 2005 yılında eğitime başlamıştır. İlk inceleme enstitüsünü bulunduran, bu noktada ülkede ilk olan eğitim kurumudur. Okulun bölümlerinde öğrencilerimiz en seçkin eğitimi diğer ülkelerden gelen ve Kosovalı öğrencilerle birlikte almaktadır. Kozmpolit bir ortam bulunur. Her öğrencinin kendini en yüksek şekilde ifade etmesi hedeflenir. Bu derslerde ve genel anlamda sosyal yaşamda her zaman gözetilen bir ilkedir. Buna bağlı olarak, okulun genelinde tüm öğrencilerin rahatlıkla yararlanacağı internet altyapısı da bulunmaktadır. Bu altyapı ile öğrenciler internet ortamında çalışma, dersleri hakkında incelemeler yapma ve kendilerini sosyal noktada ifade etme şansını yakalar.

Universum üniversitesi sitesinde ve forum sitelerinde bu kurum hakkında birçok bilgi bulabilirsiniz. Öğrenci olarak kendi görüşlerinizi de ekleyebilirsiniz. Öğrenci olmadan, bilgi almak isteyen öğrenciler de siteleri ziyaret ederek bilgi alma şansını yakalayabilirler. Öğrencilerimiz lise diplomalarını almalarını takiben, Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumları şubelerimizden bilgi de alabilirler. Sizlere en cazip yurtdışı eğitim olanaklarını sunmaktayız ve kesinlikle Priştine Universum Üniversitesi bunların başında gelmektedir. Okul hakkında, internet sitemizden ve çağrı merkezlerimizden de her zaman Birgi alabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz mesleğin eğitimini almak için en uygun seçimlerden birini yapma şansını kaçırmamalısınız.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!