Kosova Üniversitesi İstanbul Bürosu

Kosova Üniversitesi İstanbul Bürosu

Yurtdışında eğitim deyince gençlerimizin aklına son yıllarda Kosova Üniversiteleri gelmektedir. Bunun son derece haklı nedenleri bulunmaktadır. Kosova ülkemize mesafe olarak yakın, gençlerimizin ailelerini sıkça görebilecekleri bir mesafede bulunmaktadır. İki ülke arasında son derece sık şekilde uçak, tren ve otobüs seferleri bulunmaktadır. Sık sık ailenizi ziyaret edebilirsiniz ve onlar da sizi ziyarete gelebilirler.

Kosova ekonomik anlamda son derece ucuz, özellikle ülkemize oranla ekonomik bir şehirdir. Bir öğrenci olarak, üstelik orta halli gelire sahip bir ailenin evladı olarak, bu ülkede üniversite eğitimi alabilirsiniz. Yaşam giderleri bakımından rakamlar sizi zorlamayacaktır. Yeme içme bolluk memleketi olan ülkede ucuzdur. Konaklama konusunda öğrencilerin kalması için uygun rakamlı yurtlar, pansiyon, daireler, apartlar ve evler bulunmaktadır. Ulaşım da uygun olup, isterseniz araç kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarını da kullanabilirsiniz.

Kosova’nın en önemli avantajlarından biri de okul harçlarıdır. Ülkemizdeki özel üniversitelerden, hatta okul harçlarından çok daha ekonomik rakamlarla eğitim almak mümkündür. Kosova eğitime son derece önem veren, bu bağlantıda seçkin eğitim kurumları olan bir ülkedir. Özellikle üniversiteler, başta Universum Üniversitesi olmak üzere Doğu Avrupa’nın seçkin kurumları arasında hızla ilerlemektedir. 1999 yılında oluşturulan Birleşmiş Milletler tarafından düzenlenen Kosova standarları’na aynen uyulmaktadır. Kısa sürede gerçekten eğitim kalitesi inanılmaz yükselmiştir. Türk gençlerimizden de bu seçkin eğitim kurumlarında eğitim alarak kaliteli eğitim sistemlerinden nasibini almaktadır.

Kosova Üniversitesi İstanbul Bürosu Kaliteli Danışmanlık Hizmetleri

Kosova Üniversiteleri İstanbul Bürosu çalışmalarımızla bu seçkin kurumlar hakkında detaylı bilgileri alabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, İstanbul başta olmak üzere ülkemizin her yerindeki ofislerimizle sizlerleyiz. Profesyonel öğrenci danışmanlarımız Kosova Üniversiteleri İstanbul Bürosu ve diğer bürolarımızla sizlerle. Yılların tecrübesiyle hizmet sunmaktayız. Amacımız gençlerimizin yurtdışında üniversite eğitimi hayallerini gerçeğe dönüştürmek, bunu da mümkün olan en doğru seçeneklerle yapmak. Gerçekten size avantalar sunacak ve geleceğe en doğru şekilde hazırlayacak Kosova Üniversiteleri’ni inceleyebilir ve en doğru seçimi yapabilirsiniz. Başkentin gözde üniversitesi Priştine Universum Üniversitesi’ni de kesinlikle öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alarak incelemelisiniz. Gözde kurum siz Türk öğrencileri bekliyor.

Avrupa’nın en gözde eğitim kurumları arasında olmaya adım adım ilerleyen ve diplomaların da ülkemizde tanındığı üniversite kapılarını açmış sizleri bekliyor. Kosova Üniversiteleri İstanbul Bürosu hizmetlerimizde yüzyüze sizleri bilgilendirmekten, size her konuda yardımcı olmaktan büyük memnuniyet duyacağız. Kayıt işlemleri, kayıt kontenjanları ve harç miktarları ile ödeme detayları, konaklama hizmetleri, seçenekleri gibi birçok konuda sizlere yardımcı olacağız. Kendinizi kesinlikle yalnız hissetmeyeceksiniz. Kosova’da, başkent Priştine’de olduğunuz zaman diliminde de desteğimizi her zaman göreceksiniz. Kendinizi mükemmel şekilde geleceğe hazırlamak için Universum Üniversitesi son derece avantajlı bir seçenektir. Mutlaka bu üniversitesi inceleyin ve sınavsız şekilde kabul edilebileceğinizi de unutmamalısınız.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!