kosova avrupa vizyonu üniversitesi

Avrupa Vizyonu Üniversitesi

Avrupa Vizyon Üniversitesi (Uluslararası Vizyon Üniversitesi)

International Vision University (IVU), dünyanın her yerindeki öğrencilere uzaktan eğitim sunan bir kurumdur. Eğitimin çeşitli alanlarında lisans, yüksek lisans ve doktora programları sunan özel, kar amacı gütmeyen bir üniversitedir. Tüm programlar web, video ve sesli dersler aracılığıyla çevrimiçi olarak sunulur. IVU ayrıca öğrencilerine danışmanlık hizmetleri, kariyer hizmetleri ve öğrenci birliği sağlamaktadır.

Üniversitede her öğrencinin akademik özgürlüğü korunur. Tüm kurslar, dünya çapındaki prestijli üniversitelerden akademik danışmanlar tarafından tasarlanmıştır. Bu, her kursun yüksek bir kalite standardına sahip olmasını ve akademik olarak sağlam olmasını sağlar. Öğrenciler bu tasarım yaklaşımıyla çok çeşitli konu alanlarına erişebilirler. Ayrıca hangi seviyede çalışmak istediklerini de seçebilirler. IVU’nun akademik danışmanları, farklı ilgi ve anlayış düzeylerine yönelik kurslar tasarlama konusunda yılların deneyimine sahiptir.

Avrupa Vizyon Üniveristesi Eğitim Dili

Eğitim Dili
Arnavutça
Makedonca
İngilizce

Öğrencilere, program boyunca çalışmalarına yardımcı olan kişisel bir öğretmen atanır. Eğitmenler, öğrencilerin ders programlarını planlamasına yardımcı olur, ders yardımı sağlar ve öğrencileri ev ödevleri yoluyla yönlendirir. Tüm çevrimiçi dersler, üniversite koltuğuna video akışıyla aktarılır, böylece her öğrenci profesörü kendi bilgisayarından veya mobil cihazından dinleyebilir. Bu, öğretmenlerin öğrencilerden gelen sorulara ders sırasında ve gerçek zamanlı olarak yanıt vermesini kolaylaştırır. Ayrıca, ihtiyaç duyulduğunda profesörlerin öğrencilerle e-posta yoluyla etkileşim kurmasını kolaylaştırır.

Avrupa Vizyon Üniversitesi Fakülteleri Bölümleri

Fakülte Bölüm
Hukuk Fakültesi Hukuk
Mimarlık Mimarlık
İktisat Fakültesi İktisat
Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji
Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği
Bilgisayar Mühendisliği
Mimarlık
İç Mimarlık
Bilişim Fakültesi Bilişim Teknolojileri

Avrupa Vizyon Üniversitesi, çalışan yetişkinler için birçok uygun çevrimiçi kurs sağlar; tüm programlar herhangi bir zaman sınırı olmaksızın 7/24 mevcuttur. Tam zamanlı çalışanlar, derslere herhangi bir zamanda, beklemeden veya ders çakışması olmadan kayıt olabilirler. Yarı zamanlı çalışanlar, istihdam durumlarını etkilemeden herhangi bir zamanda kurslara kayıt olabilirler. IVU ayrıca, başvuranlar iş olanaklarının iyileşmesini beklerken tüm ücretleri kapsayan bir gelir koruma programına sahiptir. IVU, öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılar, böylece çalışan yetişkinler komplikasyon korkusu olmadan eğitimlerine odaklanabilirler.

Avrupa Vizyon Üniveristesi, dünyanın her yerindeki öğrenciler için çalışmayı kolay ve rahat hale getiren birçok harika özelliğe sahiptir. Her öğrencinin özgürlüğü, akademik danışmanlar ve kişisel öğretmenler tarafından korunmaktadır. Öğrenciler ayrıca iş taahhütleri nedeniyle herhangi bir kısıtlama veya gecikme olmaksızın kurslara kayıt olabilirler. Çalışan yetişkinlerin IVU’da ücretsiz çevrimiçi kurslar ve gelir koruma planları da dahil olmak üzere birçok büyük avantajı vardır. IVU, tüm öğrencileri için mükemmel bir öğrenme ortamı sağlar!

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!