kosova universum üniversitesi

Universum Üniversitesi

Kosova’nın gözbebeği Universum Üniversitesi, bölgenin ilk araştırma merkezi olma özelliğini de taşıyor. Her yıl yüzlerce genci eğitimli ve meslek sahibi bireyler olarak topluma kazandıran Üniversite; son derece kaliteli ve aynı zamanda uluslararası bir eğitim veriyor. Kosova dışından pek çok ülkenin saygın üniversiteleri ile işbirliği içerisinde bulunan eğitim kurumu öğrencilerine sayısız olanak sunuyor. Mesleki eğitimlerini başarılı bir şekilde tamamlayan öğrenciler kariyer yaşamlarına kendilerine güvenli bir şekilde adım atabiliyorlar.

Universum Kampüsleri

Kampüsler
Lipjan
Ferizaj
Gjakova

Avrupa Standartlarında Eğitim

Universum Üniversitesi en büyük alkışı sağladığı olanaklar ile topluyor. Maddi durumu iyi olmayan öğrencilere burs ve çeşitli sosyal imkanlar sunarak dünyanın pek çok ülkesinden öğrenci kabul edebiliyor. Özellikle Türkiye’de yurt dışında eğitim almak isteyen gençlerin yakın markajında olan eğitim kurumunun “Bankacılık ve Finans” ile “Siyaset Bilimleri” bölümleri oldukça popüler! Üniversite yalnızca Türk gençleri arasında değil Avrupa ülkeleri arasında da ilgi görüyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Universum Üniversitesi 3000 Euro- 4000 Euro arasında değişiklik gösterir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu üniversitede okumak, öğrencilerin Ipad medyasını ve sosyal ağları takip etmelerini sağlar. Ayrıca İngiltere'deki Chichester College ile eşleştirilmiştir. Bu sayede İngiltere'de yaz okuluna gitme ve öğrenci değişimi ile öğrenciler Chichester'ın bir parçası olma fırsatı buldu. Bu üniversite sayesinde öğrenciler dünya çapında 40 üniversitede ders alma imkanına sahip oluyorlar.

 

Bu üniversitede eğitim almak için herhangi bir sınava girmeniz gerekmiyor. Sınavsız eğitim almak isteyen öğrencileri kabul eden üniversite aynı zamanda barınma gibi problemleri de köklü çözümler ile ortadan kaldırmış durumda. Siz de yurt dışı eğitim danışmanlığı şirketleri ile iletişime geçerek tercihinizi Universum Üniversitesi’nden yana kullanabilirsiniz. Kosova’da eğitim almak isteyen gençler için en ideal tercih olan bu eğitim kurumu sizin de beklentilerinizi maksimum düzeyde karşılayacaktır. Kosova’da eğitim alan 12 bin öğrenciden biri neden siz olamayasınız?

 

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!