Priştine Universum Üniversitesi Türkçe Eğitim

Priştine Universum Üniversitesi İngilizce Eğitim

Kültürel ve geleneksel anlamda Kosova ile Türkiye arasında son derece sağlam bağlar bulunmaktadır. Yaşam şekli, gelenekler, inançlar, hayata bakış noktasında Kosova İnsanı ile Türk İnsanı birbirine son derece yakındır. Bunda İslamiyet dininin büyük etkisi vardır. Bu ülke nüfusunun büyük çoğunluğu

Müslüman olan Arnavut Halkından oluşmaktadır. Türkler de nüfus içinde yer almaktadır. Öte yandan, tarihi özellikleri de unutmamak gerekir. Buna göre, Kosova, genel anlamda Balkanlar coğrafyası ile birlikte Osmanlı İmparatorluğu egemenliğinde kalmış bir ülkedir. Kosova ile Türkiye arasında son derece sıcak bağlar bulunmaktadır. Kosova bağımsızlığını 2008 yılında ilan etmiştir. Genç ve güvenli, son derece huzurlu, ekonomisi de iyi bir ülkedir.

İngilizce Destekli Eğitim

Ülkenin eğitim standartları eski Yugoslavya’dan gelen gelenekler ile sağlam şekilde kurulmuştur. Öte yandan, Birleşmiş Milletler tarafından belirlenen eğitim konusunda Kosova Standartları ile son derece seçkin ve kaliteli bir eğitim sistemi belirlenmiştir. NATO güvencesinde kendini toparlayan ülke bugün son derece elit üniversiteleri ile öne çıkmaktadır. Seçkin yüksek eğitim kurumlarında, Kosova’lı öğrencilerin yanında, aynı zamanda Avrupa Ülkelerinden ve ülkemizden öğrencilerimiz de eğitim almaktadır. Bu seçkin üniversitelerin arasında Priştine Universum Üniversitesi en önemlisidir. Ülkemizden öğrencilerimiz bu önemli ve uluslar arası standartlarda eğitim veren kurumda üniversite öğrencisi olmanın avantajlarını yaşamaktadırlar. Siz de bu seçkin kurumun önemli bir parçası olabilirsiniz. Priştine Universum Üniversitesi İngilizce eğitim imkanları ile de öğrencilerimize avantajlı eğitim olanakları sunmaktadır.

Priştine Universum Üniversitesi İngilizce eğitim

İngilizce eğitim vermesi açısından öğrencilerimize son derece önemli avantajlar sunmaktadır. Üniversitenin özellikle gerçekten mükemmel eğitim veren, hukuk fakültesi, mimarlık ve inşaat mühendisliği fakültesinde İngilizcedestekli eğitim verilmektedir. Okulun diğer bölümlerinde de Türk öğrencilerimiz için özel eğitim uygulamaları ve ek dersler söz konusudur. Ülkemizden hocalar da seçkin eğitmen kadrosu arasında derslere girmektedir, eğitime katkıda bulunmaktadır. Okulun eğitim kalitesi Avrupa kriterlerindedir ve Doğru Avrupa’nın gözde üniversiteleri arasındadır. Öğrencilerimiz okula sınavsız olarak kabul edilmektedir. Direk şekilde, lise diplomalarınızla okula kabul edilebilirsiniz. Her konuda öğrenci danışmanlarımızdan yardım ve destek alabilirsiniz.

Priştine Universum Üniversitesi İngilizce eğitim imkanları sayesinde, öğrencilerimiz kesinlikle zorlanmadan ve ülkemizle aynı şekilde eğitim almaktadır. Ülkemiz fakültelerinde alınan eğitimin aynısı, yani aynı eğitim müfredatı üniversite fakültelerinde verilmektedir. Mezun olan gençlerimiz, ülkemizle tanınan diplomaları ile son derece avantajlı konuma gelebilirler. Buna göre, ülkemizde fakülte mezunları ile aynı şartlarda kariyerini yapabilirler. Öte yandan, Avrupa Ülkelerinde de aynı şekilde fakülte mezunu olarak kabul edileceğinizden emin olabilirsiniz. Kayıt kontenjanlarını kaçırmadan hemen kaydınızı yaptırın. Ofislerimize uğrayabilir, internet sitemizden ya da çağrı merkezimizden de iletişime geçebilirsiniz. Mutlaka size sunulan bu fırsatı değerlendirin. Siz de bu seçkin üniversitenin değerli bir parçası olma ayrıcalığını yaşayın ve kaliteli bir eğitim alın.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!