Kosova Üniversiteleri Eczacılık

Kosova Üniversiteleri Eczacılık

Kosova Üniversiteleri kaliteleri, uygun eğitim ücretleri, öğrencilerimize avantajlı ve özel yaklaşımları, seçkin akademik kadroları ile gerçekten ilgi çekmektedir. Öğrencilerimizin kesinlikle Kosova Üniversiteleri’ni eğitimlerinde dikkate almalarını, üniversite seçimlerini yapmadan önce incelemelerin istiyoruz. Bunun size, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, yılların deneyimi ile belirtmekteyiz. Yurtdışında eğitim almak hedefi olan, bir sınava tabi olmadan hayal ettiği mesleğin eğitimini almak isteyen öğrencilerimiz için Kosova Üniversiteleri idealdir. Kosova Üniversiteleri eczacılık bölümleri ile de dikkat çekmektedir. Eczacılık eğitimi almak isteye gençlerimiz için mükemmel bir seçim olacaktır bu ülke ve üniversiteleri. Kosova Üniversiteleri eczacılık fakülteleri arasında, dikkati çeken üniversite Universum Üniversitesi’dir. Öğrencilerimiz ve yurtdışından birçok öğrenci bu kurumda eğitim almaktadır, hem de son derece memnun şekilde.

Uygun Maliyetlerle Diş Hekimliği

Başkentin gözde kurumlarından Priştine Universum Üniversitesi, 2000’li yılların başından itibaren, yani ülkenin bağımsızlığını kazanması ile aynı tarihlerde kurulmuştur. Okul bir kolej olarak eğitime başlamış, kapasitesini genişleterek günümüzde üniversite haline gelmiştir. Ülkenin ilk araştırma enstitüsü bu okulda bulunmaktadır. Kosova üniversiteleri eczacılık eğitimleri bakımından da öğrencilerine özel bir eğitim sunmaktadır. Uluslar arası statüde eğitim verilmektedir. Ayrıca Türk öğrencilerimiz için özel kontenjanlar ayrılmaktadır. Sınavsız olarak üniversiteye öğrencilerimiz kabul edilmektedir. Bir sınav şartı olmaması öğrencilerimiz için gerçekten büyük bir avantajdır. Sınav stresi yaşamadan, not ortalaması ya da taban puan şartı bulunmadan bu seçkin üniversitenin bir parçası olabilirsiniz.

Eczacılık fakültesinde yıllarınız güvenle geçecek ve seçkin bir eğitim alacaksınız. Az kişilik sınıflarda, dersleri derinlemesine öğrenecek meslek eğitiminizi kazanacaksınız. Kendinizi pratik anlamda geliştirme şansınız da olacak. Modern laboratuarlarda eczacılık alanında tüm çalışmaları yapabileceksiniz. Kampus genelinde okulun size bir üniversite öğrencisi olarak beklentilerinizi karşılayacağından da emin olabilirsiniz. Spor yapabilir, kültür ve sanat etkinliklerine katılabilirsiniz. Öte yandan, öğrenci kulüplerine, istediklerinizi katılarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Kısa doğa gezileri yapabilirsiniz. Kütüphanede ve internet başında istediğiniz zaman kendinizi geliştirebilirsiniz. Avrupalı öğrencilerle kozmopolit bir ortamda eğitim alma şansını yakalayacaksınız. Bu da hem eğitim kalitesi bakımından donanımlı, hem de son derece memnun ve huzurlu öğrencilik yılları geçirmenizi sağalayacaktır.

Eczacılık diplomalarınız ülkemizde tanınacaktır. Yani ülkemizde eczacılık fakültesinden mezun olan bir öğrenci ile aynı şartlarda kariyerinize başlayabilirsiniz. Eczane açabilir, sağlık kurumlarında ya da ilaç firmalarında çalışabilirsiniz. Bunu yurtdışında da yapabilirsiniz. Universum üniversitesi bir Avrupa ülkesidir. Diplomaları da mavi diploma olarak AB ülkelerinde geçerlidir. Mezun olduktan sonra Avrupa ülkelerinde da kariyerinize başlayabilirisiniz. Ekonomik anlamda sizi zorlamayacak eğitim olanaklarını Kosova’da ve Priştine’de fazlasıyla bulacaksınız. Sınavsız olarak kabul edileceğiniz Universum Üniversitesi’nde sizi harika eğitim olanakları bekliyor. Mutlaka bu kurumu ofislerimizden yardım alarak incelemelisiniz. İnternet sitemizden ve çağrı merkezlerimizden de incelemelerinizi yapabilirsiniz. Mutlaka iletişime geçin ve kayıt fırsatlarını yakalayın.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!