Kosova’da Uzaktan Eğitim

Kosova’da Uzaktan Eğitim

Değerli gençlerimiz, üniversite eğitimi alma hakkının kesinlikle kısıtlanamayacağını ve bunun tüm gençlerimizin, aslında her yaştan, tüm insanların hakkı olduğunu unutmayınız. Ülkemizde koşulların yarattığı bir sınav sistemi bulunmaktadır. Bu sistemin ülkemiz şartlarında normal olduğunu belirtelim. Olması gereken budur. Ancak, birçok nedenle üniversite sınavlarında başarılı olamamış gençlerimiz olabilir. Bir sorunun yanlış yapılması, kaydırılması bile başarısızlık nedeni olabilir.

Belki de ekonomik nedenlerle sınava girememiş olabilirsiniz. Çalışma hayatına lise diplomanızı almanızdan sonra atılmış olabilirsiniz. Unutmayın ki üniversite eğitimi almak için hiçbir zaman geç değildir. Kosova Üniversiteleri’nin size sunduğu fırsatlarla, son derece ekonomik koşullarda üniversite eğitiminizi alabilirsiniz. Ülkemizden ayrılamayan gençlerimiz için Kosova’da uzaktan eğitim fırsatları da bulunmaktadır.

Uzaktan Eğitim Fırsatları

Kosova’da uzaktan eğitim fırsatları Türk gençlerimizi bekliyor. Kosova’nın seçkin eğitim kurumlarının bir paçası olarak hayalinizdeki meslek eğitimini ve üniversite diplomasını alabilirsiniz. Ülkenin en köklü üniversitelerinden biri olan Universum Üniversitesi size bu fırsatı en cazip şekilde sunmaktadır. Universum Üniversitesi, Kosova’da uzaktan eğitim fırsatları ile sizleri geleceğe hazırlayacak en önemli kurumdur. Okulun ülkenin üniversite eğitim sisteminde son derece önemli bir yeri olduğunu belirtelim. Ayrıca, tüm Avrupa akademi otoriteleri tarafından kalitesi ve eğitim özeni kabul edilmektedir. Türk öğrencilerimize okul sınavsız olarak üniversiteye kabul edilme olanağı sunmaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerimizden ve profesyonel öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alarak, uzaktan eğitim fırsatı ile siz de üniversitenin şanslı öğrencilerinden biri olabilirsiniz.

İşletme ve iktisat bölümleri, halkla ilişkiler fakültesi ve diğer fakültelerinde son derece seçkin eğitimler verilmektedir. Uzaktan eğitim noktasında, derslerinizi mükemmel bir işbirliği içinde alacaksınız. Asla kendinizi uzakta düşünmeyeceksiniz. Profesyonel eğitmenler sizin derslerinizi mükemmel, en donanımlı şekilde öğrenmenizi sağlayacaklardır. İnternet ve diğer sistemler üzerinden derslerinizi alacak ve sınavlarınızı da en başarılı şekilde vereceksiniz. Bundan emin olunuz.

Genel anlamda Universum Üniversitesi ücretlerinin de, özellikle ülkemizle kıyaslandığında son derece ekonomik olduğunu belirtelim. Yıllık okul ücretleri, ülkemizdeki normal bir kolejden kesinlikle yüksek rakamlarda değildir. Zorlanmadan eğitimlerinizi devam ettirebilirsiniz. Üsterseniz yüksek lisans ve doktora eğitimlerinizi devam ederek bu okulda yapabilirsiniz. Uzaktan eğitim yanında, lisans eğitiminize ya da yüksek lisans ile doktora eğitimlerinize örgün eğitinin bir parçası olarak da okulda, başkent Priştine’de devam edebilirsiniz. Tüm bu süreçlerde, gerek uzaktan eğitim sürecinde, gerekse okulun bir örgün sistem öğrencisi olmak isterseniz bu süreçte profesyonel öğrenci danışmanlarımızın size destek olacağını unutmamalısınız. En güzel yıllarınızı bu üniversitenin bir öğrencisi olarak yaşayacaksınız. Lise mezunu iken, ülkenizden ayrılmanıza gerek olmadan da kaliteli bir üniversitenin mezunu olarak yaşamınıza birkaç adım önde devam edeceksiniz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!