Kosova Üniversiteleri Geçiş

Kosova Üniversiteleri Geçiş

Ülkemizde herhangi bir üniversite, fakülte eğitiminde olan gençlerimiz, yurtdışında eğitim hayalleriniz hiçbir zaman bitmiş değil. Yurtdışında eğitim alma hedefinizi ertelemek zorunda değilsiniz bunu Kosova Üniversiteleri geçiş olanaklarını kullanarak rahatlıkla yapabilirsiniz. Kosova Cumhuriyeti Balkanlar coğrafyasında jeopolitik olarak en avantajlı ülkedir. Tam merkezde bulunur ve Doğu Avrupa’da önemli geçiş yolları üzerindedir. Kosova Cumhuriyeti geleceğe güvenle bakan bir ülkedir. Yeni bir ülke olmakla birlikte, uzantıları eskiye uzanmaktadır. Özellikle kültür ve yaşam tarzı, gelenekler bakımından ülke halkı son derece medeni ve gelişmiş özellikler göstermektedir. Osmanlı İmparatorluğu etkisi sayesinde geleneklerimizle büyük benzerlikler bulunmaktadır. Kosova Üniversiteleri geleceğe güvenle bakan, sağlam adımlarla ilerleyen kurumlardır.

Dikey Geçiş İmkanı

Kosova Üniversiteleri’nde öğrencilerimiz sınavsız şekilde kabul edilmektedir. Kosova Üniversiteleri geçiş imkânlarından yararlanarak bu seçkin eğitim kurumlarında devam edebilirsiniz. Eğitim fırsatlarını değerlendirmeniz gereken kurumların başında ise Universum Üniversitesi gelmektedir. Mutlaka danışmanlarımızdan bilgi alarak üniversite hakkında bilgi edinin. Ne kadar seçkin, aydınlık yüzü olan bir okul olduğunu göreceksiniz. Öğrencilerin kendilerini geliştirmesine son derece önem veren kurum, hem mesleki anlamda, hem sosyal anlamda özgüveni yüksek öğrenciler mezun etmektedir. Girişimci, bağımsız, kişisel ve grup olarak çalışma yetenekleri olan, yaratıcı, yenilikçi öğrenciler eğitme amacı taşımaktadır. Okul ülkemizden öğrencilerimizi sadece lise diploması ile, bir sınav şartı olmadan kabul etmektedir. Lise diplomanızın türü de önemli değildir. Bir taban puan sistemi ya da not ortalaması gibi unsurlar da aranmaz.

Kosova Üniversiteleri geçiş imkanlarından yararlanarak, bu seçkin üniversitede siz de öğrenci olabilirsiniz. Geçiş ile kaldığınız seneleri tamamlayabilirsiniz. Okuduğunuz seneleri tekrar okumanıza gerek yoktur. Okulun diğer bölümlerinde de öğrencilerimize son derece avantajlı eğitim sistemleri uygulanmaktadır. Ülkemizden seçkin akademik isimler de derslere girmektedir. Okul uluslar arası eğitim veren statüsü ile, Bologna kriterlerine uygun sistemi ile Avrupa Birliği standartlarında eğitim sunmaktadır. Öğrencilerimiz mezun olduklarında ülkemizde tanınan diplomaları ile son derece avantajlı bir konumda dönerler. Diplomaların tanınması, ülkemizde bir fakülteden mezun olan gençle aynı seviyede kabul edilmenizi sağlar. Bunun yanı sıra, diplomaların Avrupa ülkelerinde tanınması da bu ülkelerde yani yurtdışında kariyer yapma seçeneğini sizlere sunar.

Fırsatları kaçırmamak ve Universum Üniversitesi’nde geçiş imkanlarından yararlanmak için danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Bugüne kadar en avantajlı yurtdışı eğitim seçeneklerini, Eurostar olarak gençlerimize sunmuş bulunmaktayız. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bugün de sizler için en avantajlı olanakları sunmaktayız. Universum Üniversitesi yüksek eğitim kalitesi, gelişmiş iki adet kampusu, öğrencilerine verdiği önemi ile dikkat çekmektedir. Mutlaka bu seçkin üniversiteyi inceleyin ve yurtdışında eğitim hayallerinizi ertelemeyin. Ekonomik rakamlarla, bütçenizi sarsmadan eğitim almak için siz de harekete geçin. Universum Üniversitesi’nin şanslı öğrencilerinden biri olun.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!