Kosova Üniversitesi Mimarlık

Kosova Üniversitesi Mimarlık

Mimarlık mühendisliklerden farklı olarak insanın kendi içgüdüleriyle hayal güçleri ile yarattıkları muhteşem yapıtları sunmaktadır. Kosova Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 4 yıllık eğitimin sonunda verdiği mavi diplomayla Avrupa’da ve Türkiye’de bu mesleği yapmak isteyen bütün gençlere hayallerinin kapısını sunmaktadır. Mühendisler, müteahhitler, işverenler mimarlar olmadan asla işlerini bütünleyemezler. İnşaat işinde öncelikle mimarın iyi olması gerekmektedir. Hayal gücünü çalıştıran bir mimar kalemi ile de düşüncelerini çizime dökebilen kişidir. Mimari yapılarda tek olabilme şansını her zaman yakalayabilirler. Eğer ki çizimleriniz her zaman aynı hatlar üzerinde gidiyorsa sizin eserleriniz gördüklerinde hemen isminiz anımsanacaktır. Mimarların imza yetkisi ile başlatacak olan binalarda en modern çizgileri taşıyan yapıtlar oluşturulmaktadır.

Geçmişten gelen mimari eserleri incelediğinizde tarzını ortaya koyan birçok mimarı eserinden tanıyabilirsiniz. Kosova’da Osmanlı zamanından kalan mimari eserleri inceleme fırsatını bulabileceğiniz zamanlarda bu kişilerin bu yapıtları nasıl oluşturduğunu düşünme şansınız da olacaktır. Kosova Priştine Universum Üniversitesi’nin düzenlediği geziler sayesinde ülkenin her yerindeki mimari eserleri görerek kendinizi örnek alabilirsiniz. Özellikle camilerin köprülerin medreseleri mimari özelliklerini gördüğünüzde içinizdeki mimar olma aşkının daha çok artacağını göreceksiniz. Kosova üniversitesi mimarlık yetişmiş talebeleriyle dünya çapında aranılan niteliklere sahip eğitmenleri bulundurmaktadır. Ülkede yapılan planlı platformlarda öğrenciler kendileri ile aralarında bağlar kurabilecek mimarları da tanıyacaklardır.

En Uygun Harç Fiyatları Kosova Üniversitelerinde

Yurtdışında okumak hem aileye hem de öğrenciye büyük külfetler gösteren meblağları göstermektedir. Ancak Kosova’nin Türkiye ile geliş gidişinin yakın olması ve ülkelerin üniversitelerinin birbirleriyle antlaşması sonucunda burslu öğrenciler notlarından dolayı indirimli ücretleri gösterebilmiştir. Yılın iki döneminde ödeyeceğiniz harç fiyatları oldukça uygun olduğundan aileler zorlanmadan çocuklarını Priştine Universum Üniversitesi’nde gönderebilirler. Priştine Kosova’nın başkenti olması nedeniyle modern ve gelişmiş şehri sayesinde öğrenciler sıkılmadan okuyabilecekleri ortamları yaratabilir. Harç parasından ziyade öğrencilerin çok fazla masrafının olmayacağı Priştine’de ülkeye gelmeden önce aileler çocuklarının ev kiralarını, yurt paralarını ödeyebilirler. Ülkemizde bulunan ve Priştine de bulunan Türk bankaları sayesinde para gönderiminde aksaklıklar olmaz. İsterseniz bu harcamalarınızın karşılığını bu bankalar aracılığı ile daha sonra da gönderebilirsiniz. Taksitli olarak harç ödemelerini alan Kosova Üniversitesi mimarlık bölümü endişe etmeyeceğiniz bir ödeme planı ile sizi sıkmadan karşılayacaktır.

Eurostar yurtdışı danışmanlıklarımız isterseniz bu ödeme şeklinizi okullar açılmadan önce size göstererek yardımcı olabilir. Her türlü sıkıntınız da arkanızda olacak eğitmenlerimiz sayesinde aileler çocukları hakkında bilgi edinebilirler ve gönderdikleri paranın yerine ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirler. Herhangi bir kusur karşısında Eurostar danışmanlık merkezlerimize gelerek soru sorabilirsiniz. Bütün sorularınızı tecrübeli eğitmenlerimiz ilgi ile dinleyerek cevaplayacaklardır. Öğrenci ve okul arasındaki özel koşullarda dahi gelebileceğiniz danışmanlıklarımız yetkili eğitmenler tarafından denetlenmektedir. Psikolojik destek sunacak olan kişiler çocuklarınız hakkındaki endişe verici sorunlara eğilebilir.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!