Kosova Üniversiteleri Yüksek Lisans Ve Doktora

Kosova Üniversiteleri Yüksek Lisans Ve Doktora

Kosova, öğrencilerin son derece rahat eğitim gördükleri bir ülkedir. Ülkenin stratejik yapısı Balkanlar ve Avrupa Kıtası’nda merkezi bir noktada olmasını sağlar. Kosova Cumhuriyeti yüzölçümü çok geniş olan bir ülke değildir. Bereketli topraklarında küçük ama altyapısı eksiksiz kentleri vardır. Başkenti İse Priştine’dir. Priştine tam bir üniversite kentidir. Üniversite, yüksek lisans ve doktora eğitimi almak isteyen öğrenciler, öncelikle başkent üniversitelerini tercih etmelidir. Bunların arasında, eğitim kalitesi açısından, öğrencilerimize sunduğu avantajlardan bakımından Priştine Universum Üniversitesi öndedir ve gençlerimizin ilk tercih nedeni olmalıdır. Birçok öğrencimiz, bu seçkin eğitim kurumunda memnun şekilde eğitim almaktadır. Avantajlarından memnun olan öğrencilerimizden biri siz de olabilirsiniz.

Sınavsız Yüksek Lisans İmkanı

Priştine Universum Üniversitesi öğrencilerimize sınavsız şekilde lisans eğitimi imkânı sunmaktadır. Lisans eğitimi yanında, öğrencilerimize yüksek lisans ve doktora eğitimi imkanı da sunulmaktadır. Bu benzersiz avantajı kesinlikle değerlendirmenizi önermekteyiz. Kosova üniversiteleri yüksek lisans ve doktora imkanlarını elbette öğrencilerimize sunmaktadır. Ancak, sunmakta olduğu eğitim kalitesi ve avantajları bakımından Kosova üniversiteleri yüksek lisans ve doktora imkanları açısından gerçekten seçilmesi gereken kurumdur. Öğrencilerimiz ülkemizden ya da başka bir ülkedeki okuldan mezun olabilirler. Bu üniversiteye kabul edilmek için bir kriter değildir. Ülkemizden öğrencilerimiz sınavsız olarak kabul edilmektedir. Günümüzde yüksek lisans ve doktora diploması iş bulmanız noktasında sizi çok daha avantajlı konuma getirecektir. Çağımızda eğitimin sonu olmadığı hepimizin malumu.

Kosova üniversiteleri yüksek lisans ve doktora eğitimleri noktasında, gençlerimize en iyi imkanları sunan Priştine Universum Üniversitesi öğrencilerimizi diploma esasına dayalı olarak kabul etmektedir. Buna göre, öğrencilerimiz, lise diplomaları ile lisans eğitimlerine başvurabilirler. Bundan sonra, yüksek lisans ve doktora eğitimleri için de lisans diplomaları ile başvurularını yapabilirler. Yüksek lisans ve doktora eğitimlerinde elit eğitmen kadrolarından, birebir şekilde eğitim alarak eğitimlerini mükemmel şekilde tamamlarlar. Universum Üniversitesi son derece seçkin eğitmen kadrosuna sahiptir. Ülkemizden seçkin akademik isimler de dersler vermektedir. Bununla birlikte, üniversitenin ülkemizde tanındığını da ekleyelim. Ülkemizde hem lisans diplomaları, hem yüksek lisans ve doktora diplomaları eşdeğer şekilde tanınmaktadır.

Diplomaların tanınması noktasında, öğrencilerimize sunulan avantajlar sadece ülkemizle sınırlı değildir. Universum Üniversitesi, Bologna kriterlerine uygun şekilde eğitim sunmaktadır. Avrupa Birliği kriterlerinde eğitim verilmesi hem öğrencilerin seçkin bir eğitimden geçmelerini, hem de diplomaların AB ülkeleri tarafından da tanınmasını sağlamaktadır. Yüksek lisans ve doktora diplomaları ile öğrencilerin lisans diplomaları AB ülkelerinde aynen geçerli kabul edilmektedir. Eğitim yıllarınızdan sonra, kariyer yapmak için ülkemizi değil, başka Avrupa ülkelerini de tercih edebilirsiniz. Bunu Kosova gibi bir ülkede, Priştine Universum Üniversitesi’nde yapabilirsiniz, hem de gerçekten avantajlı bir şekilde. Sınavsız şekilde kabul edilerek, seçkin bir eğitim aldıktan sonra, geniş kariyer olanaklarına sahip olabilirsiniz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!