Kosova Üniversitesi Lisans Tamamlama

Kosova Üniversitesi Lisans Tamamlama

Lisans tamamlama bölümleri öğrenciler için meslekte bir adım öne geçebilmeyi hedeflemektedir. Yaşınız henüz çok ilerlememişken hayatınızdan eğitim devamınızı çıkarmayın. Çünkü ileriki yaşlarda pişman olacağınız eğitim eksikliği bir daha geri dönüşü olmayan bir yola girmiş olacaktır. Öğrenciler sınavlardan, derslerden sıkılmış olabilir. Ancak birkaç yıl daha dişlerini sıktıklarında kendileri için en iyi seçimi yapabilme olanakları artacaktır. 2 yıllıktan 4 yıllığa geçen öğrenciler hem kariyer olarak hem imza yetkileri olarak kendilerini bir üst seviyeye çıkarabilirler. Meslekte 2 yıllık üniversite bitirenler ile 4 yıllık üniversite bitirenler asla bir kefeye konulmaz. Bütün öğrencilerin Öncelikle yapması gereken Hedef 4 yıllık üniversite bitirmek olmalıdır. İmza sirkülesi alamayan bir patron her zaman başkalarına muhtaç olarak işleriniz yarım bırakacaktır. Gençler için bu imkânlarının kısıtlamasını istemeyen Priştine Universum Üniversitesi lisans tamamlama derslerini her yıl yeniden vermektedir.

Türkiye’de belirli koşulların sunulması nedeniyle gerçekten kökenden yetişmiş olan gençlerin önleri kapanmaktadır. Örneğin adalet okulları, elektrik, elektronik okulu mezunları, bilgisayar okuyan gençler sınavı kazanamadıkların da ortada kalmaktadır. Çünkü meslek liselerinde okuyan öğrenciler üniversiteye direk geçiş yaparak kendi mesleklerindeki dört yıllık üniversite bitirme şansını yakalasalar da dört yıllığa geçişleri biraz zor olacaktır. Aslında gerçek bilgi birikimleri olan bu kişilerin 4 yıllık üniversite okuması gerekmektedir. Kosova Üniversitesi lisans tamamlama bölümleri ile bu öğrencilerin önünü açarak hedeflerini yükseltmeyi amaçlamıştır. Öğrenciler mesleklerinde körelmek yerine Priştine Universum Üniversitesi’nde gelerek kendilerini yetiştirebilirler.

Adalet Meslek Yüksek Okullarında Lisans tamamlama

3. Sınıftan lisans tamamlama ya başlayacak öğrenciler Kosova Üniversitesi lisans tamamlama Priştine Universum Üniversitesi’nde ayrıcalıklı olarak alacağı derslerle bölümünü bitirmektedir. Her öğrenci almış olduğu dersleri göstererek eklenecek olan ders planlaması sayesinde dört yıllık üniversitelere geçiş yapabileceklerdir. Mezuniyet sonrasında hukuk bölümü mezunu olarak gösterilecek olan öğrenciler çalışma koşullarını iyileştirebilirler. Adalet yüksekokulu mezunları dışında bilgisayar programcıları, hemşireler, mühendisler, elektrik teknikerleri de lisans tamamlama programlarına katılabilmektedir. Avukatlık mesleğinden yükselmek isteyenler için hâkimlik ve savcılık sınavlarından geçerli not alarak yükselebilirler. Nerede okursanız okuyun adalet her zaman içinizdeki kaynayan umutlar olacaktır. Yani başka ülkede okuyarak kendini harcamak gibi bir düşünceniz olmasın bu sizin elinizde olan bir yetenektir. Priştine Universum üniversitesinde aranılan eğitmenler yer almaktadır. Zaten ortak yapılan bazı dersler de yine Türkiye’den getirtilen eğitimciler derslere katılacaktır.

Eurostar yurtdışı danışmanlıklarımıza gelerek diğer bölümlerindeki lisans tamamlamalar hakkında da ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Priştine Universum Üniversitesi her yıl değişen eğitim programıyla birçok öğrenciye lisans programlarını almaktadır. Açmış olduğu yeni bölümler sayesinde her öğrencinin isteğine karşılık verebilecek kapasiteye gelmiş ve büyük bir üniversite olması üniversitenin niteliklerini daha da güçlendirmiş ve çoğaltmıştır. Dünyada Avrupa birliğinde olmayan ancak bu standartları yakalamayı başarmış tek ülke olarak Kosova 2018-2019 eğitim yılı kayıtlarına şimdiden başlamıştır.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!