Kosova Üniversitesi Puanları

Kosova Üniversitesi Puanları

Yurtdışı eğitimlerinde okullar puan göstermeksizin öğrencilerine almaktadır. Özellikle Türkiye’den en çok talebi gören Kosova’da puan sisteminin olmaması öğrencileri daha çok teşvik etmektedir. Ancak okulların puanları olmadığı için bölümler ücretli olarak öğrencilere sunulmuştur. Niteliklerine göre bölümler ayrılarak ücretleri belirlenmiştir. Uygun olarak gösterilen fiyatlar euro ile ödenmektedir. Aralarında çok fazla bir fiyat farkı olmasa da yine de hukuk ve Tıp bölümlerinde, mühendisliklerde fiyat farkı bariz olarak görülmektedir. Kosova Üniversitesi puanları öğrenciye seçmek değil de öğrencinin mesleğini seçmesi açısından önemlidir. Öğrenciler puan sistemi ile değerlendirilmek yerine ücretli de olsa kendi sevdikleri işi yapabilme şansını sunmuştur. Gençler kendi istedikleri bölümleri okuduklarında hayatta daha etkin işleri yapma gayreti içinde olmaktadır. Gençlerimizi kaybetmemek adına ve kendilerini gösterebilmeleri adına Kosova’da eğitim almalarına müsaade etmeliyiz. Her üniversite dört yıllık program içinde açılmaktadır. Ancak hazırlık sınıfları alınması gerektiğinde beş yıllık okuma planı yürüklüğe girmektedir. Tıp fakülteleri beş seneden fazla eğitim yılını öğrencinin performansına göre vermektedir. Eğitiminize ek olarak lisans almak ya da doktora yapmak isterseniz okul hayatınız isteminiz doğrultusunda gidecektir.

Yurtdışı Eğitim fiyatları

Eğitimde paha biçilmez değerlerin olduğu Priştine Universum Üniversitesi hayatımızın dönüm noktasını sizin için koymaktadır. Türk dostluğundan faydalanılarak yapılan projeler etkinlikler kapsamında gösterilen ücretler sadece üniversitelerin kendi içlerinde göstermiş olduğu masrafları karşılayacak nitelikte azdır. Priştine Universum Üniversitesi’nde okuduğunuz zaman yol masraflarınız, barınma, yeme, içme, eğlenme ve gezme gibi masraflarınız en aza inecektir. Buradaki yaşam koşulları Avrupa ülkelerindeki yaşam koşullarından hayli ucuz ve sorunsuz olduğundan siz sadece Kosova Üniversitesi puanları olmayan Priştine Universum Üniversitesi’nde harç ödeyerek eğitiminizi tamamlarsınız. Zaten üniversite sizin İhtiyacınız olan gezme ve eğlenme bölümlerini ücretsiz olarak karşılayacaktır. Kalabalık bir şehir olmaması yerli halkın elinden yapılacak işlerde de çok yüksek maliyet aranmaması şehirde yaşamı kolaylaştırmış ve ucuzlatmıştır. Ev kiraları gayet uygun olduğundan arkadaşlarımızla paylaşacağınız kira bedeli de size hiç dokunmayacaktır. Taksitte döndürerek ödeyebileceğiniz eğitim harcınız yılda ikiye bölünerek kolaylıkla ödenecektir. Peşin ödediğiniz her yıl için ileriki yıllarda indirimlerde yapılabilir. Bu üniversitelerin inisiyatifine kalmıştır.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Kosova’da Türkiye’deki merkezlerimizde aracılığı olan büyük bir firmadır. Geleceğinizi vereceğimiz çocuklarınız en büyük yatırımlarınız olacaktır. Paranızı biriktirmek yerine çocuklarınıza iyi bir eğitim aldırmak sizi ve onların geleceğini kurtaracaktır. Başta ödeme konusu olarak aklınıza takılan sorularınızı alabiliriz. Kosova Üniversitesi puanları olmayan ve getirisi büyük bir eğitim planlama içindedir. Buradan alınacak mavi diploma ile Türk öğrencilerine Avrupa’da çalışma imkânı daha kolay olarak tanınmıştır. Gençlerin önünü açacak olan projeler ve uygulamalar Priştine Universum Üniversitesi adına Eurostar yurtdışı danışmanlık da gösterilmektedir. Sene sonlarında ve ilgili konular geçtikçe düzenlenecek olan programlar bazen Türkiye’ye yönelik olarak ülkemizde de yapılmaktadır.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!