Kosova Üniversitesi Uzaktan Eğitim

Kosova Üniversitesi Uzaktan Eğitim

Üniversite okurken elinizde olmayan nedenlerden dolayı eğitiminiz yarım kalabilir. Eğitim yılınızı dondurarak da yapacağınız ara vermeler sizin aldığınız dersleri öğrenmekten uzaklaştırabilir. İmkânsız gibi görünen eğitiminize devam etmek için uzaktan eğitim sistemiyle okullarımızı bitirebilirsiniz. Kosova Üniversitesi uzaktan eğitim programları ile birçok bölümünde öğrencilerin kayıtlarını almaktadır. Dışarıdan ve internet üzerinden yapacağınız kayıtlar için Eurostar yurtdışı danışmanlıklarımıza gelebilirsiniz. Türkiye’den gidecek öğrenciler kendi şehirlerinden danışmanlarımız aracılığı ile bilgisayardan kayıt yaptırıp yine buradan üniversitelerin gösterdiği dersleri alarak okuyabilirler. Her işinizdeki katılımınızı online sistem ile çözebilirsiniz. Her gün kalkıp okula gitmeden uygun zamanınızda eğitiminizle olan görevlerinizi yerine getirebilirsiniz.

Kosova Üniversitesi uzaktan eğitim programları üniversitelerde görülen aynı derslerin gösterilmesi ile verilmektedir. Sorumlu olduğunuz dersler için yılsonunda yapılacak sınavlara girmeniz şarttır. Kosova Priştine Universum Üniversitesi’nde gitmenize gerek yoktur. Siz zaten Priştine Universum Üniversitesi’nde kayıtlı olduğunuz için öğrenci dosyanıza üniversitenin ilgili siteleri tarafınca sınav tarihleri ve sonuçları yazılmaktadır. Sınavlar üniversitelerin kendi bünyelerinde yapılmaktadır. Kosova’ya sadece bazı sınav tarihlerinde gitmeniz yeterli olacaktır.

Pristine Üniversitesinde Uzaktan Eğitimin Şartları Nelerdir

Priştine Universum Üniversitesi öğrencilere okumaları için her türlü imkânı sunmaktadır. Üniversitenin içinde ve dışında her bölümden yüzlerce öğrencisi vardır. Yurtdışına çıkmak da engeli olanlar ya da ekonomik açıdan burada kalmayı göze alamayanlar, ailesini bırakıp gidemeyenler ve bunun gibi pek çok özel ve genel sebebi olan kişiler eğitimlerine devam edebilmek için Kosova Priştine uzaktan eğitim bölümlerine katılabilirler. Size engelleyebilecek hiçbir şartı olmayan üniversitede kayıt için gerekli şartlar normal gideceğiniz üniversiteye göre planlanmış prosedürdür. Yani liseyi bitirdiğinizde dair diplomanız, notlarınız, fotoğrafınız, pasaport, kimlik gerekli olan ön kayıt şartları ve bölümlerin her birinde yaş sınırı olmayan kayıt işlemleri herkese açık olarak yapılmaktadır. Eğitim bedeliniz önceden belirlendiğinden kendinize uygun bölünmelerle bu ödemeyi yapacaksınızdır.

Kosova Üniversitesi uzaktan eğitim okulların belirlediği bir ücret karşılığı yapılmaktadır. Türkiye Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığından alacağınız bilgilerle programların ücretlerini Türkiye’deki anlaşmalı bankalara yatırabilirsiniz. Hem Kosova’da hem Türkiye’de bulunan devlet bankaları her iki ülkedeki öğrenciler için hizmet vermektedir.

Anadolu Üniversitesi’nin başlattığı programlarda Avrupa’da birçok ülkeye içine alan geniş kapsamlı bir proje başlatılmıştır. Sözel dalda sosyal bilimler alanında ülkemizde dışarıdan eğitim alınan değişik programlar uygulanmıştır. Yine bu program dâhilinde Avrupa’da farklı ülkelerden öğrenciler de uzaktan eğitime katılabilmektedirler. Kosova Priştine Universum Üniversitesi ile uzaktan eğitim programlarını birlikte sunma ve konuşma ortamı sağlayan Anadolu Üniversitesi profesörleri aynı platform içinde bulunmuşlardır. Bu buluşma tarihte üniversiteler arasında yapılmış olan önemli bir adımı göstermektedir. Sizlerde bu programlar içinde olmak isterseniz Eurostar danışmanlıklarımızdan yardım alabilirisiniz. Eğitim her yerde vardır. Amaç iyi ve kaliteli eğitim sunmaktır. Kosova Priştine Universum Üniversitesi bu amaca sizler için ulaşmıştır.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!