Kosova Üniversitesi Ücretleri Fiyatları

Kosova Üniversitesi Ücretleri Fiyatları

Yurtdışı eğitiminde önemli bir kariyere sahip olan Kosova üniversiteleri ile dünya çapında eğitim verebilmektedir. En modern üniversitelerin de olan Priştine Universum Üniversitesi her yıl binlerce öğrenciye kapısını açmıştır. Bütün mesleklere ait bölümlerin önlisans ve lisans programı dersleri ile eğitim vermektedir. Liseden sonra yapacağınız en akıllıca iş olarak Kosova’ya geldiğinizde Priştine Universum Üniversitesi’ni tercih etmek olmalıdır. Eurostar danışmanlıklarımız sayesinde üniversite hakkında bütün bilgileri alabilirsiniz. Birçok fakülteye bağlı 71 bölümden oluşan Üniversitede eğitim alacağınız arkadaşlarınız çoğunlukla Türkiye’den gitmektedir. Verdiğiniz paranın katbekat değerinden fazla edineceğiniz dostluklar karşısında Kosova Üniversitesi ücretleri ve fiyatları sizi yormayacaktır. Ekonomik bağımlılığını elde edebilmek için alacağınız eğitimlerde Avrupa’daki ve kendi ülkenizdeki birçok firmada çalışarak ödediğiniz paranın mislice fazlasını kazanacaksınız. Bu kazançta haklı çıkmak için Kosova üniversitesi ücretleri ve fiyatları sorgusunda Eurostar danışmanlıklarımıza başvurabilirsiniz.

Eğitim Fırsatını Herkese Sunmaktadır

2 yıllık ve 4 yıllık eğitim planlamalarında öngörülmüş olan fiyatlar peşin ödeneceği gibi taksit ile de ödemeler gerçekleşebilir. İkiye ve üçe bölünebilen fiyatlarda uygun seçenekler vardır. Ailelerin ödeme durumuna göre kendilerinin hazırlayacağı ödeme planında peşin ödemelerde indirimler uygulanmaktadır. Her yıl kayıt zamanında Eurostar merkezlerimize uğramanız yeterli olacaktır. Sayısal bölümlerde fiyatlar daha yüksek gözükürken sözel bölümlerde daha makul fiyatları görebilirsiniz. Kosova Üniversitesi ücretleri ve fiyatları istediğiniz eğitimin yılına bölümüne göre değişecektir. Hazırlık okumak isteyen öğrenciler öğrenim dönemlerini kapsayan 4 yılın dışında hazırlık içinde ücret ödeyebilirsiniz.

Priştine Universum Üniversitesi yapmış olduğu büyük atılımlarla öğrencilere pek çok şey kazandırmıştır. Türkiye ile birlikte planlanan öğrenci ve öğretmen değişim programlarında yararlı bilgiler elde ederek faydalı işler sunmuştur. Eğitimde büyük bir atılım olarak görebileceğimiz bu çalışmaların yapılmasında eğitmenler de öğrencilere oldukça fayda sağlamışlardır. Uygun fiyatlarla yapılan bu çalışmalarda sıkıntıda kalmayacaksınız kesindir. Üniversite sizin için gerekli olan yardımı her zaman yapmaktadır. Başarılı öğrenciler için sunmuş oldu indirimlerden faydalanmak için yılsonunda sizin için verilen puanlarınızı değerlendirmeye aldırabilirsiniz.

Eurostar yurtdışı eğitim Danışmanlığı sayesinde bu şehrin ne kadar güvenilir olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz. Buradaki merkezlerimizde öğrencilerimiz karşılaştıkları herhangi bir sorun karşısında iletişim kurabilecek öğrencinin ailesine ve okul yönetimine anında ulaşabileceği danışmanlarımız yurtdışı eğitiminde güvenliği sağlayabilecek tek firmadır. Priştine öğrencinin cebindeki parayı almak değil sosyal iletişimde onları birbirleriyle bağdaştırabilmek için şehirdeki öğrenci ile ilgili aktiviteleri düzenlemektedir. Burada okuyan öğrenciler birbirlerini mutlaka tanımaktadırlar. Çünkü açılan bu sosyal yerler sayesinde sürekli karşılaşarak sohbet edebilme imkânları olacaktır. Her gittiğiniz yerde kendinizden bir ses duymak psikolojik olarak sizi rahatlatacaktır.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!