Kosova Üniversitesi Türkiye Temsilciliği

Kosova Üniversitesi Türkiye Temsilciliği

Türkiye’de en tanınmış temsilcilik olan Euro Star yıllardır verdiği emeklerle özgüveni sağlamıştır. Kosova Üniversitesi Türkiye temsilciliği birbirleriyle bağlantılı olan danışmanlık merkezleri sayesinde öğrencilere yeterli ve doğru eğitime yönlendirmeyi amaçlar. Dünyanın birçok yerinde de kendini ispatlamış olan danışanlarımız eğitime en alttan başlayarak sağlam temeller oluşmasını sağlamaktadır.  Kosova’nın Müslüman çoğunluğu olan bir ülke olması Türkiye’de ailelerin çocuklarını yönlendirebilecek bir ülke haline getirmiştir. Ancak yine de ülkede kültür çatışması yaşanmamasını gereken çocukların doğru danışmanlıklarla yönlendirilmesi gerekmektedir. Kosova Üniversitesi Türkiye Temsilciliği görevini üstlenmiş olan EuroStar gitmeden önceki kaygılarınızı gidererek öğrencilerimize hayattaki ilk adımlarını atmaya davet etmektedirler. Priştine’deki Universum üniversitesi Kosova’nın en köklü üniversitelerden olduğu için öğrencilerimizi en başta buraya yönlendirmekteyiz. Avrupa üniversitesi kapasitesinde olan eğitimlerden Türk öğrencilerde faydalanmalıdır.

Eurostar Priştine dışındaki diğer üniversitelerdeki bölümleri seçmeniz de de yardımcı olur. Sizi geleceğe taşıyacak olan mesleğinizi seçerken bir bilene danışmak en iyi çözüm olacaktır. Lisans tamamlama programları içinde Türkiye’de gördüğünüz derslerin tamamlayıcısı olarak dersler alınarak yardımcı olunmaktadır. Gelmeden önce yapacağınız başvurularda bitirdiğiniz üniversiteniz ile bağlantı kurularak hazırlık okuyup okumayacağınız konusunda net bilginiz olacaktır. Dolu olan kontenjanlardan açılacak olan boşlukları öğrenebilmek Eurostar yurtdışı danışmanlık sayesinde daha kolay olacaktır. Ön lisans için seçeneğiniz bizimle çalışmak olursa deneyimli eğitmenlerimiz size istediğiniz bilgiyi sunacaktır. Projeler, çalışmalar, geziler, profesörlerin deneyimleri ve meslek hakkındaki tüyoları sizlerin çok işler başarmanızı sağlayacaktır.

Eğitimde ilerleyeceğiz yola girmeden önce yapılacak bütün planlamalar, vize işlemleri, kayıt başvuruları, okullardaki ödeme koşullarını öğrenme ve bu ödemelerin yapılacağı bankaların belirlenmesi gibi sorunlarınızı Eurostar danışmanlıklarında çözebileceksiniz.  Türkiye’den giden bütün öğrenciler Kosova’da herhangi bir yerde sıkıntı çektiği zaman başvurabileceği bir temsilcisinin olduğunu bilecektir. Gitmeden önce büyükelçilikler ile olan sorunlarınızı siz hiç görmeden temsilciliğimiz çözecektir. Sorununuz ne olursa olsun danışmanlarımız sizi yabancı bir ülkede yalnız bırakmayacaktır. Kosova’daki ve Türkiye’deki bağlantılarımız ile birlikte kuracağımız haberleşme ağında öğrenciler için en iyi olan imkânlar sunulmaktadır. Öğrencilerin kalacak yerlerinden alışveriş yapacak yerlerine kadar her şeyi en baştan anlatarak sizi Kosova’ya hazırlayan Kosova Üniversitesi Türkiye temsilciliği her zaman öğrencinin yanında olmuştur. Farklı programları eğitime adanmış danışanları ile hayata sıfırdan başlayarak en yüksek noktaya kadar taşıyabilirsiniz.

Türkiye ile anlaşmalı yapılan programlarda kendinizi daha temkinli ve etkili olarak göreceksiniz. Okulunuzu bitirdiğinizde hem Türkiye’de hem de Kosova’da çalışmanın yanında Avrupa ülkelerinde de geçerli mesleğiniz olacaktır. Yaptığınız projeler ile her meslekten aranan bir kişi halinde diplomanız olacaktır. Türkiye’den gelen öğrenciler sıkıntısız geçirecekleri öğrencilik dönemlerinde en özel anılarında yaşayacaklardır. Yurt dışı eğitimde planlı çalışmadığınız takdirde aradığınız rahatlığı ve güveni bulamayabilirsiniz. Bu güveni sağlayacak olan size yardımcı olan hizmetler olacaktır. Bu hizmeti Eurostar danışmanlık merkezlerimizde siz istemesenizde alacaksınızdır.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!