Kosova Üniversitesi Psikoloji

Kosova Üniversitesi Psikoloji

İdealinizdeki mesleğinizi psikolog olarak devam ettirmek istiyorsanız Kosova Üniversitesi Psikoloji eğitimleri sizin için tartışılmaz olacaktır. Çünkü insan her yerde insandır ve insan psikolojisi bütün ülkelerde aynı şekilde yorumlanır. Yurtdışı eğitimi almak istediğiniz psikoloji bölümünde okumanız ülkenize tekrar geri geldiğinizde size bir hiçbir şey kaybettirmeyecektir. Hatta farklı kültürlerin içinden geldiğiniz için hastalarınızı daha iyi anlayabilmek kabiliyetini de gelişecektir. Priştine Universum Üniversitesi açmış olduğu psikoloji bölümünde her yıl yüzlerce öğrenci mezun olur. Dünyanın dört bir tarafına dağılan öğrencilerin eğitimlerinde aldıkları düstur ile birlikte yararlı olduklarını görmekteyiz. Üniversitenin kendi sitesinde bu dalda eğitim almış ve ilerlemeyi hak etmiş öğrencilerimizi görebilirsiniz.

En Kolay Psikoloji Bölümünde Master Yapılmaktadır

Tıp her alanı ile öğrencilerin sınırlarını zorlayan taraflar yaratmıştır. Uzun süren eğitim yıllarından sonra ancak hekim olabilme şansını koruyan öğrenciler gerektiği gibi iş bulabilmişlerdir. Psikoloji ise tıbbın en kritik noktalarını göze alan öğrencileri davet etmektedir. Psikolojide önyargıları yenmek adına Sürekli insanlarla ilişki halinde bulunmak sürekli onlara terapiler sunmak ve onlarla konuşmak gerekmektedir. İnsanların hayat koşullarına dokunacak olan psikoloji bölümünü anlamak ve anlatmak üniversitede alınan dersler sayesinde kolaylaşacaktır. Priştine Universum Üniversitesi’nde düzenlenen konferanslar, seminerler, tartışma ortamları gibi platformlarda öğrenciler kendilerinin ihtiyacı olacağı duyumları almaktadır. Ünlü psikologların gelerek seminer verdiği üniversitede eğitimler ağırlıklı olarak 2 ve 3. Sınıflarda gösterilmektedir. Hekimlikte en zor şey insanları izlemek ve dinlemektir. Kendisinde yetkinin olabileceğini düşünen öğrenciler bu işte başarılı olacaktır. Çünkü kontrol hasta üzerinde psikologların elindedir. Sabırlı ve temkinli olması gereken psikologlar her tecrübede yeni bir ders alacaklardır.

Parlak bir geleceği olan bu meslek artık bütün kurum ve kuruluşlarda da geçerli sayılmaktadır. Psikolog bulundurma zorunluluğu gelen okullarda devlet memurluklarında kuruluşlarda firmalarda çalışma imkânı çoğalmıştır. Türkiye’deki EuroStar yurtdışı danışmanlıkları sayesinde psikolog olmanın avantajlarını ve kendinizi nasıl geliştirebileceğinizi ve yurt dışında hangi üniversiteye gitmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. Öğrencilerin en çok rahat ettiği Kosova’ya gelerek Priştine Universum Üniversitesi’nde sınavsız ve sene tekrar olmaksızın eğitimini tamamlayarak mavi diplomaya sahip olabilirsiniz.

Diğer firmalardan ayırt etmeniz gereken Eurostar yıllarını öğrencinin isteklerinin ne olduğunu bulabilmek için geçirmiştir. Öğrenciler aile baskısıyla belki de başka bir meslekte okumak zorunda bırakılmaktadır. Ancak danışmanlarımız öğrencilerimizi dinlediklerinde gerçekten istedikleri bölümleri ortaya çıkarırlar. Bu da eğitmenlerimiz tecrübeleriyle kazandıkları bir öngörüdür. Hayallerinden vazgeçmeyen hırslı öğrencilerin yeri olan Priştine Universum üniversitesi başaramayacak hiçbir eğitimin olmadığını ailelere ve öğrencilere göstermektedir.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!