Kosova Üniversitesi Diş Hekimliği

Kosova Üniversitesi Diş Hekimliği

Yurtdışı eğitimlerinde diş hekimliği daha çok tercih edilmektedir. Kariyerli bir mesleğe sahip olmak ve ileride bol kazancı olan bir iş yapmak öğrencilere okuma heveslerini daha çok vermektedir. Dünyada bütün kliniklerde ve hastanelerde iş bulabileceğiniz diş hekimliği istenilen eğitimi aldığınızda size en doğru yere götürecektir. Yurtdışı eğitim planlamasında diş hekimliği okuyan öğrenciler aranılan niteliklere sahip hekimler olarak mezun olmaktadır. Ülkemize en yakın olan ve ücret olarak da uygun görülen Kosova Üniversitesi Diş Hekimliği fakülteleri birçok öğrenci mezun etmiştir. 5 yıllık bir programı içine alan fakültede Priştine Universum Üniversitesi en doğru seçim olacaktır.

Deneyimli profesörler ile yapılan eğitimler de hekimliğin öngördüğü bütün vasıfları kazanabilirsiniz. Kosova’da yapacağınız stajyerlik deneyimlerinin yanında kendi ülkemizde de gelerek staj yapabilirsiniz. Her iki ülke için eğitimde sorunsuz bir planlama yapılması Kosova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi için önemli bir adımdır. Her iki ülkenin bilgileri ile birleştireceğiniz kazanımlarınız sizleri hekimlikte ileriye taşıyacaktır. Diş konusunda gelişen bütün ilerlemeleri anında fark ederek uygulamaya üniversitelerimizde geçebilirsiniz. En son teknolojilerin kullanıldığı araç gereçlerimiz sayesinde elinizin altında gelişmeye hazır duran bir meslek sizleri beklemektedir. Kaliteli ürünlerle yapacağınız uygulamalarda kendi kliniğinizde hangi malzemeleri kullanabileceğinizi de tam olarak görebilirsiniz. Birçok firmanın ürettiği malzemelerin içinden en kalitesini seçmek için profesörlerimiz sizlere yol gösterecektir.

Diş Hekimliği Fakültesinde Eğitim Dili İngilizcedir

Ülkemizden gidecek olan öğrencilerin kendi dillerinde eğitim almaları kendi vatanlarında okumuş kadar iyi bir denge kurmalarını sağlamaktadır.  Eğitmenlerimizin çoğu Türkiye’den anlaşmalı olarak gelerek sizlere ders vermektedir. İsteyen öğrenciler için hazırlık sınıflarını geçme imkânı da sağlayan Priştine Universum Üniversitesi notlarınızı ve aldığınız derslerin durumuna göre sizi değerlendirecektir. Kosova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi uzun yıllardır mezun ettiği öğrencilerine iş imkânı da sağlamaktadır. Öğrenciler ellerindeki diplomalar ile yurtdışında önemli hastanelerde hizmet verebilirler. Kendi kliniklerine açabilecek kadar yeterli eğitimi almış olan öğrenciler 5 senenin sonunda diş üzerine her türlü bilgiyi almış olacaklardır. Ayrıca Türkiye’den doktora programı için gelen öğrencilere de fazladan kontenjan açılmıştır. Sınırlı sayıda açılan kontenjanlar da gerçekten iyi öğrenciler seçilerek eğitimde kolaylık sağlanmaktadır.

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlıklarımızda alacağınız bilgilerle ne kadar iyi bir seçim yaptığınızı da göreceksiniz. Dünyanın her yerinden ulaşabileceğiniz Eurostar danışmanlıklarımız adres olarak paylaştığınız her yerden size ulaşabilir. İster internet üzerinden isterseniz şahsen gelerek yaptığınız her başvuru dikkate alınarak öğrencinin isteği doğrultusunda çalışmalar başlatılır. Eğer ki sizin oturduğunuz şehirde merkezlerimiz uzak bir yere konumlanmış ise bütün bilgilerinizi mail atarak ya da faksla gönderebilirsiniz. Danışmanlıklarımız her iki ülkede de sizleri destekleyerek yalnız kalmamanızı sağlayacaktır.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!