Kosova Üniversitesi Adaletten Hukuka Geçiş

Kosova Üniversitesi Adaletten Hukuka Geçiş

Türkiye’de Adalet Yüksek Okulu mezunu kişiler iki yıllık üniversite okudukları için istedikleri yere giremezler. İş bulabilirler ancak aldıkları eğitim karşısında düşük maaşla kariyeri olmayan işlerde çalışmaktadırlar. En önemlisi de avukatlık yapamaz işleri onlar içinde her zaman bir içlerinde bir ukte olarak kalacaktır. Geçemedikleri 4 yıllık eğitimlere de katılmak için çok sabırlı günler geçirmek zorundadırlar. Aslında öğrencileri bu kadar da zorlamaya gerek yoktur Çünkü Kosova Üniversitesi adaletten hukuka geçiş bölümü ile gençlerin zorlanmadan hukuk fakültesine dikey geçişleri sağlanmaktadır. Kosova’da dikey geçiş sistemi kayıt yaptırmanız belirlenen ücreti yatırma karşılığında alınabilir. Burada öğrenci almış olduğu ders bilgilerini sunarak bize diplomalarını göstererek dikey geçişte ki eğitim planlaması Eurostar danışmanlıklarımız sayesinde hazırlayabilir. Hukuka geçişteki problemlerinize takılmadan üniversiteli olmak için Eurostar danışmanlık merkezlerimiz sizleri beklemektedir.

Dikey Geçişte Öğrencinin Kazanımları

Bitirdiğiniz okula dair diplomanız, kimlik bilgileriniz, Türkiye’de kaldığınıza dair evraklar, detay içeren beyanları getirdiğiniz takdirde sizin için kayıt işlemlerini başlatabiliriz. Dikey geçiş lisans tamamlama olarak 2 yıllık eğitim gören üniversitelerin eğitimlerini 4 yıla çevirmek istemidir. Bu sistem sayesinde eğitiminiz de kendi işinizin sahibi olabilecek niteliklere sahip olacaksınızdır. Çalışma ortamında yükselebileceğiniz ve geleceğinizi açacak olan bu eğitimle bütün hukuk mezunları gibi iş bulabilirsiniz. Diplomanız da 4 yıllık hukuk fakültesi mezunu yazacağından bu fakültelerden mezun olan kişilerden hiç bir eksiğiniz olmayacaktır. Tartışmasız yetkilerinin yükseleceği bu eğitimle birlikte kanunların getirdiği hükümlülere sizde gerektiği yerde kullanabilirsiniz. İki yıllık üniversite okuyan öğrencilerden ziyade 4 yıllık fakülte bitiren öğrenciler kazanım açısından daha fazla maaş almaktadır ve daha çok işe sahip olmaktadır. Bunun yanında her işte kazandığı prestij ile gittiği her ülkede saygı ile anılacaktır. Eurostar yurtdışı danışmanlıklarında becerisi ve aklı olan bütün gençler Türkiye’deki en idealist düşünen gençler olarak tanınacaktır. İyi bir hukukçu, iyi bir eğitmen, iyi bir danışman, iyi bir hakim ve savcı ve en önemlisi de iyi bir siyasetçi olmak istiyorsanız Kosova Priştine üniversitelerinde engel tanımadan lisans kayıtlarınızı yaptırabilirsiniz. Gençlerin önünü kapatan her imkânı arkasında bırakmak isteyen Kosova üniversitelerinde ücret belirlenmiş olsa da kendi ülkenizde okuduğunuzda siz yine bu parayı harcamış olurdunuz. Yapamadığınız imkânsız eğitimleri Eurostar danışmanlıklarımıza gelerek nereden başlamamız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Danışmanlarımız bütün üniversitelerden yeterli olan bilgiyi edinmişlerdir. Çocuklarınız için birer arkadaş veliler için dost olacak eğitmenlerimiz kararlarınızda sizi etkilemeden iş yapmaktadır. Priştine Universum Üniversitesi’nde önlisans lisans tamamlama yatay ve dikey geçiş zamanlarını bildirerek geç kalmanıza engel olmaktadırlar. Derecesi yüksek olan öğrenciler için ilk olma şansı sunan üniversitede yerleşmeniz daha olay olacaktır. Ayrıca notları iyi olanlar için indirimlerde uygulanmaktadır.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!