Kosova Otobüs Tren Uçak Seferleri

Kosova Otobüs Tren Uçak Seferleri

Kosova Priştine İstanbul tren seferleri ile yapılan seyahatlerde ise Yolculuk daha çok uzayacaktır. Trenle seyahat etmek öğrenciler için biraz vakit alacağından pek tercih edilmemektedir. Ancak Eğer ki Kosova’nın güzelliklerini görmek istiyorsanız trenle seyahat etmek daha uygun olacaktır. Ya da gece çıkabileceğini seyahatte gündüz işlerinizi hallederek vaktinizi iyi değerlendirebilirsiniz. Birçok otobüs firmasının hizmet verdiği ulaşımlar da kesenize uygun firmayı seçebilir ve biletinizi istediğiniz zaman alabilirsiniz. Yataklı ve yemek haneli olan tren seyahatlerinde sesiz ve güvenli bir ortam vardır.

Bütün yolculuklarda gidiş ve dönüş biletinizi aynı anda alabileceğiniz gibi sadece tek yönlü ulaşım da yapabilirsiniz. Öğrenciler çoğunlukla Sadece gidiş bileti almaktadır. Kosova’da şehir için ulaşım havaalanından taksilerle yapılmaktadır. Şehir içinde otobüslerle İstediğiniz yere ulaşma imkanınız vardır. Eğer şehir dışına gitmek isterseniz yine otobüsleri tercih edebilir ya da trenleri kullanabilirsiniz. Otobüsler yirmi dakikaya bir geldiğinden çabuk ulaşım sağlanmaktadır. Trenlerin buradan her şehre uzanan raylı sistem bulunmaktadır. Ancak trenle dört saat kadar uzun bir sürede şehir merkezine varabilirsiniz.

Modern yollara ve otobüslere sahip olan ülke iç savaşa rağmen kendini geliştirmeyi ihmal etmemiştir. Aden Jashari Havaalanından direk olarak otobüs olmasa da aktarmalı otobüslerle şehre varabilirsiniz. Elli Euro olan bilet fiyatları oldukça uygundur. Bu yüzden taksiyle gitmek daha ucuza gelir. İki otobüse binerek perişanlık çekmektense taksiye biraz fazla verip rahatça istediğiniz adresi bulabilirsiniz. Şehir içinde öğrenciler için çok eğlenceli ve bir o kadar da masrafı olmayan bisikletler kullanılabilir. Düzgün yolları ve çıkarabileceğiniz sokakları ile üniversitenize bisikletle gitmek iyi olacaktır. metronun henüz gelemediği ülkede araç seçimi gideceğiniz yere ve zamanı kullanmanıza bağlıdır. Her halükarda seçtiğiniz araç sizin için uygun olan araç olacaktır. Zamanınız varsa treni deneyebilir yoksa bisiklete atlayarak hemen istediğiniz yere varabilirsiniz.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!