Kosova Kiralık Satılık Ev Fiyatları

Kosova Kiralık Satılık Ev Fiyatları

Kosova Priştine de okumaya gitmeden önce kafanıza takılan en önemli şey kalmak istediğiniz yerin okula yakınlığı ve uzaklığı olacaktır. Ülkemizde olduğu gibi Kosova’da da emlakçılık bir hayli ilerlemiştir. Yeni yapılanan ve gelişmeye açı olan ülke içinde evler tarihi değerlerine göre de Kosova kiralık satılık ev fiyatları belirlenmektedir. Bu yüzden istediğiniz bölgede İstediğiniz yere yakın evler bulmak kolay olacaktır. Kiralayabileceğiniz evlerin yanında satın alabileceğiniz evlerde bulunmaktadır. Burada kalmayı düşünen öğrenciler için satın almak daha avantajlı olacağından öğrencinin ilk yıllarında ev kiralamak yerine satın almayı düşünmesi daha uygun olacaktır. Merkeze yakın okula yakın ya da alışveriş merkezlerine yakın olan evler Tabii ki her ülkedeki gibi pahalı olacaktır. Öğrenciler için okul çevresindeki kiralık evler onların bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde donatılmıştır.

Kiralık evlerde ihtiyacınız olan bütün eşyaları bulabilirsiniz. Koltuk, kanepe, yatak oda, içerisindeki dolaplar, elbise dolapları gibi günlük hayatınızı kolaylaştıracak eşyalarda bütün kiralık evler de bulunmaktadır. Bizim ülkemizde olduğu gibi fatura ödemelerini de içine alan kira bedelleri öğrenciye uygun olarak belirlenmiştir. Öğrenciler Türkiye’den geldikleri Eurostar firması yardımı ile buralarda oda sayısına göre arkadaşlarınızla ortak kalabilir ya da tek başınıza ikamet edebilmektedir. Modern tasarımlı evler de istediğiniz kadar kalabilirsiniz. Eurostar danışmanlık ailenizin yanında onlarında rızasını alarak evinizi tutup ülkeye sizi yollamaktadır.

Kosova kiralık satılık ev fiyatları Euro üzerinden belirlenmektedir. 100 Euro’dan başlayan kiralar 300-350 euro’ya kadar çıkmaktadır. Tak kişilik, çift kişilik, aile tarzı büyük evler tercihleriniz arasında olabilir. Fiyatlardaki artışın nedeni evlerin konumu ve donanımının mükemmel olması ile ilgilidir. Priştine Universum Üniversitesi etrafında toplanan evlerde genellikle fiyatlar ortalama olarak görülmektedir. Burada yarı modern evlerin bulunması nedeniyle öğrenciler kolay ev kiralayabilme lüksüne sahiptirler. En uygun evleri Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığı tarafından bulunmaktadır. Dışarıdan gelecek misafirleriniz için günlük, haftalık evler de kiralayabilirsiniz. Tatil amaçlı kiralanan evler kısa süreli kira sözleşmeleri ile kişilere verilmektedir. Bulunduğunuz ülkeden Kosova’ya hiç gelmeden de oturacağınız evleri tespit edebilirsiniz. Öğrenciler için büyük bir hizmet olan online kiralık ve satılık ev sitelerinde fiyatlar ve evlerin durumları mümkün olduğunca detaylı bir şekilde anlatılmaktadır.

Bu arada da firmaların uygulamış olduğu kampanyalardan indirimlerden yararlanabilirsiniz. Özellikle uzun süre Kosova’da kalacak olanlar için uygulanacak olan tarifeler kira sözleşmelerinde uygun ölçülerde belirtilmelidir. Yabancı bir ülkede kalmak için sizi destekleyecek güvenli firmalara ulaşmalısınız. Özellikle öğrenciler için sunulmuş fırsatları geniş ve ayrıntılı bir şekilde inceleyerek doğru olup olmadığını kesinlikle öğrenmelisiniz. Daha önceden evlerini temin eden kişilerle görüşerek hangi firmalarla çalıştıklarını öğrenip sizde yine bu firmalarla çalışarak evinize sahip olabilirsiniz. İnternette güzel ve şaşaalı görünen evlere aldanmadan sadece gerçekleri size sunan Eurostar danışmanlığın yönlendirdiği evleri tercih etmelisiniz.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!