2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

Kosova Üniversiteleri’ne olan ilgi her geçen gün artıyor. Yurtdışında üniversite eğitimi belirli ülkelerle sınırlıyken, geliri çok yüksek, belirli bir kesimin yapabileceği bir eğitimdi. Ancak, günümüzde bu durum büyük oranda değişti. Ülkemize çok yakın konumdaki ülkelerin, özenle eğitim veren, son derece kaliteli eğitim kurumlarında öğrencilerimiz hayallerini kurdukları mesleklerin eğitimlerini alabilirler. Bu sayede, öğrencilerimiz, ekonomik anlamda zorlanmadan, ülkelerden ve ailelerinden çok uzaklarda olmadan üniversite eğitimi alabilirler. Kosova Üniversiteleri son derece uygun şartlarıyla öğrencilerimizin dikkatini çekmektedir. Kosova ülkemize yakın ve gerçekten yaşanabilecek bir ülkedir. Ülkemizle kardeş denebilecek kadar yakındır. İslamiyet ülkenin yaygın dinleri arasındadır. Türk geleneklerine çok yakın olan Kosova Halkı, Türk İnsanını da çok sever.

Kosova’da bulunan, Priştine Universum Üniversitesi, ülkenin en seçkin üniversitelerinden biridir. Ayrıca, Doğu Avrupa’nın da çok önemli üniversiteleri arasında yer almaktadır. Universum Üniversitesi öğrencilerimizi bir sınav şartı olmadan kabul etmektedir. Öğrencilerimiz istedikleri bölüme, lise diplomaları ve birtakım resmi belgelerin ibrazı ile kayıt olabilirler. Bu konuda size yardımcı olacak profesyonel öğrenci danışmanlarımızdan her adımda yardım alabilirsiniz. Universum Üniversitesi, lisans tamamlama ve dikey geçiş imkanları ile mükemmel avantajlar sağlamaktadır. İki yıllık MYO mezunlarında mimarlık dikey geçiş hakkı tanınmaktadır. Ülkemizdeki meslek yüksek okullarında iki yıllık eğitimleri alan öğrencilerimiz için, ön lisans eğitiminden lisans eğitimine geçmeleri noktasında mükemmel bir fırsattır.

2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

Universum Üniversitesi’nde birçok bölüm bulunmaktadır. Bunların arasında mimarlık fakültesi de bulunur. Ülkemizden Universum Üniversitesi’nde mimarlık fakültesinde okuyan öğrenciler, İngilizce eğitim alırlar İki yıllık MYO mezunlarında mimarlık dikey geçiş hakkı ile okula geçiş yapan öğrencilerimiz de mimarlık fakültesinde, mimarlık öğrencileri ile birlikte ve aynı şartlarda İngilizce eğitim alırlar Diğer öğrencilerden eğitim noktasında kesinlikle farkınız olmadan, kalan lisans senelerinizi bu seçkin kurumda tamamlayabilirsiniz. Bir düşünün sevgili öğrenciler. Meslek yüksek okulu mezunu iken, sadece iki sene daha eğitim alarak bir mimar olarak diplomanızı alabilirsiniz.

Universum Üniversitesi tüm bölümleri ile giderek Avrupa’nın en seçkin eğitim kurumları arasındaki yerini almaktadır. Mimarlık fakültesi başta olmak üzere, öğrenciler mesleki eğitimlerini derinlemesine almaktadır. Okulun dört dörtlük eğitiminden Türk gençlerinin de nasibini almalarını canı gönülden arzu etmekteyiz. İki yıllık MYO mezunlarında mimarlık dikey geçiş fırsatı da kesinlikle kaçırılmaması gereken bir şanstır. Son derece ekonomik yaşam giderleri ve okul harçları ile iki senenizi ayırabilir, ülkemizde tanınan mimarlık diplomanızla harika bir kariyere başlayabilirsiniz. Avrupa Ülkelerinde de tanınan diplomanızla, sadece ülkemizde değil, bu kıtada da kariyer hedeflerinizi yapabilirsiniz. Mutlaka danışmanlarımızdan bilgi alın, eğitim fırsatını sakın kaçırmayın.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!