2 Yıllık İnşaat Teknisyenlerine İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık İnşaat Teknisyenlerine İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık İnşaat Teknisyenlerine İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş ;Ülkemizde iki senelik inşaat teknisyenliği eğitiminden sonra gençlerimizin önemli kısmı ülkemizdeki üniversite sınavları nedeniyle lisans tamamlama eğitimlerini yapmamaktadır. Aslında son derece başarılı birer inşaat mühendisi olabilecekken, inşat teknisyenleri olarak meslek yaşamlarına devam etmektedirler. Oysa, sadece iki sene daha eğitim alarak diplomalı bir inşaat mühendisi olabilirsiniz. Bunu ülkemizde yapma şansınız elbette bulunmaktadır. Hem de ülkemizde son derece değerli inşaat mühendisliği fakülteleri bulunmaktadır. Sınav sistemi ise ülkemiz şartlarında normal olmakla birlikte, zorlayıcı olabilir. Kosova Üniversiteleri’nde ise bunu son derece uygun şartlarda yapabilirsiniz. Başta Universum Üniversitesi olmak üzere öğrencilerimiz giderek daha fazla şekilde Kosova Üniversitelerini tercih etmektedirler.

Unviersum Üniversitesi, 2 yıllık inşaat teknisyenlerine inşaat mühendisliği dikey geçiş imkânı sunmaktadır. Ülkemizde iki sene inşaat teknisyenliği bölümünde eğitiminizi ve diplomanızı aldıktan sonra, ön lisans diplomanızla hemen üniversiteye başvurunuzu yapabilirsiniz. Bundan sonra, sadece iki sene daha eğitim alarak inşaat mühendisliği diplomanızı alabilirsiniz. Kariyer hedeflerinizi çok daha kapsamlı şekilde planlayabilirsiniz. Mühendis diplomanızla Avrupa Birliği ülkelerinde kariye planları yapabilirsiniz çünkü üniversite Avrupa Birliği ülkelerinde geçerlidir. Ülkemizde tanınan diplomanızla da ülkemizde istediğiniz alanlarda çalışabilirsiniz. Hem kamu alanında, hem de özel sektörde. 2 yıllık inşaat teknisyenlerine inşaat mühendisliği dikey geçiş imkanı sunan üniversite, öğrencileri kesinlikle fakültede eğitim alan diğer öğrencilerden ayırmamaktadır. Siz de lisans tamamlama öğrencileri olarak, diğer öğrencilerle aynı sınıflarda ve aynı şartlarda eğitim alacaksınız.

yıllık inşaat teknisyenlerine inşaat mühendisliği dikey geçiş

Dikey geçiş imkanı öğrencilere sunulmaktadır ve öğrencilerimiz üniversitede el üstünde tutulmaktadır. Ülkemizden seçkin hocalarımız ders vermek üzere okula gelmektedir. Ayrıca okulun elit öğretmenleri de dersleri yürütmektedir. Çalışma alanları, internet uygulamaları, son derece zengin kaynaklarla dolu kütüphane, modern laboratuarlar ile eğitim uygulamaları son derece gelişmiş durumdadır. Meslek eğitiminizi mükemmel şekilde alacaksınız. Donanımlı bir inşaat mühendisi olarak siz de geleceğe güvenle bakacaksınız.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumları olarak, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizin her zaman yanındayız. Yanında olmaya da devam edeceğiz. yıllık inşaat teknisyenlerine inşaat mühendisliği dikey geçiş imkanlarından yararlanmanız noktasında, en doğru üniversiteyi seçmeniz konusunda da profesyonel öğrenci danışmanlarımızdan en doğru bilgileri ve desteği alabilirsiniz. Kayıt tarihlerini ve size sunulacak avantajlı kontenjanları elde etmek için bizden destek almayı unutmayınız. Mükemmel bir eğitimle, ülkemizde tanınan diplomanızla istediğiniz şekilde kariyerinize başlayabilirsiniz. Avrupa ülkelerinde de çalışma alanlarını düşünebilirsiniz kariyeriniz için. Bir Avrupa Üniversitesi’nden mezun olacağınızdan, Avrupa ülkelerinde çalışma şansı da sizlerle olacak. Bu şansı elde etmek, tamamen sınavsız şekilde ve sadece iki sene daha eğitim alarak elinizde.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!